نریمان جهان: دلم برای سامان تنگ شده است

سامان نریمان جهان هافبک تیم فوتبال ماشین‌سازی مدعی شد به دنبال بازگشت به روزهای خوب خود است....

نریمان جهان به دنبال بازگشت به روزهای خوب خود است.

به گزارش خبرنگار مدال، نریمان جهان هافبک – فوروارد ماشین سازان می گوید که دلش برای سامان نریمان جهان سابق تنگ شده است.

بازی با استقلال برای ما مثبت بود
اینکه در دیدارهای تدارکاتی چه نتیجه ای رقم بخورد مهم نیست و مهم این است که به نتایج و اهداف تیمی در این دیدار دست پیدا کرد و من فکر میکنم کادر فنی به خواسته های خود در شناخت نفرات رسیده است و میتوان گفت بازی با استقلال برای ما مثبت بود.

دلم برای سامان تنگ شده است
من روزهای خوبی را در همین ماشین سازی داشتم و از این تیم به گسترش رفتم و از به دنبال آن راهی تیم اول مردم آذربایجان یعنی تراکتور شدم. من سامان مردم آذربایجان بودم والان واقعا دلم برای آن روزها و سامان آن روزها تنگ شده است.

زنوزی فوتبال آذربایجان را از بیراهه نجات داد
متاسفانه در مقاطعی فوتبال آذربایجان به بیراهه رفت و الان خوشحالم که با سرمایه گذاری های مهندس زنوزی فوتبال پاک بار دیگر به فوتبال آذربایجان بازگشته است و همانطور که گسترش فولاد در گذشته نماد برتر خصوصی سازی در کشور بود الان تراکتور نیز در این مسیر قرار گرفته است و ماشین سازی نیز به نوعی همان گسترش فولادی است که برای خود برند خصوصی سازی بوده است و قطعا روزهای خوشی برای فوتبال آدربایجان تداعی می کند.

ماشین سکوی پرتابم است
من فوتبال حرفه ای از همین ماشین سازی و زیر نظر آقای خطیبی آغاز کردم و با آقای خطیبی در تیم های گسترش و تراکتور درخشیدم و موفقیت های خوبی را کسب کردم و قطعا در این فصل نیز با کمک آقای خطیبی، ماشین سازی برایم سکوی پرتاب و بازگشت به روزهای اوج خواهد بود.

بیشتر بخوانید:
خالد شفیعی: فوتبال تبریز برند است

تگ ها


ماشین سازی اخبار ماشین سازی سامان نریمان جهان ماشین سازی تبریز ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال