نریمان جهان: پرسپولیس را می‌بریم،مثل استقلال!

نریمان جهان می‌گوید که دست بردشان مقابل استقلال و پرسپولیس خوب است و این دیدار را هم خواهند برد....

نریمان جهان می‌گوید که دست بردشان مقابل استقلال و پرسپولیس خوب است و این دیدار را هم خواهند برد.

به گزارش مدال، ماشین سازی تبریز در مرحله یک شانزدهم جام حذفی میزبان پرسپولیس تهران خواهد بود. دیداری که میتواند برای هر دو تیم حساس و حیاتی باشد. سامان نریمان جهان با رسول خطیبی در تراکتور چهره شد و دوران طلائی او با رفتن خطیبی از تراکتور به پایان رسید. حال این فصل نریمان جهان در تیم خطیبی بار دیگر همان بازیکن آماده و قبراق تبدیل شده که تلفیق تجربه و جوانی اش می تواند از او یک بازیکن تمام عیار برای ماشین سازی بسازد.

نریمان جهان اگرچه سابقه نیم فصل حضور در پرسپولیس را دارد اما سابقه او در گلزنی به پرسپولیس بسیار بهتر از دوران حضورش در این تیم بوده است.او راه گلزنی به پرسپولیس و استقلال دارد را خوب بلد است.برهمین اساس و در مورد دیدار حساس ماشین سازی و پرسپولیس، خبرنگار مدال در تبریز گفتگویی با این بازیکن انجام داده است.

نریمان جهان در مورد دیدار ماشین سازی و پرسپولیس می گوید: جام حذفی بازی راحت و سخت ندارد .تمامی بازی ها مثل هندوانه در بسته می ماند نمی توان از روی بازی های لیگ روی بازی در حذفی حساب کرد.همه تیم ها برای بردن به زمین می آیند و نتیجه ای جز بردن برای هیچ تیمی وجود ندارد.

هافبک ماشین سازی ادامه می دهد: به شخصه برای صعود به مرحله یک هشتم بسیار امیدوار هستم.به قول معروف دستمان به پرسپولیس و استقلال خوابیده و راه بردن این تیم ها را خوب بلدیم.در کل تیم های تبریزی این دو تیم را خوب می برند.ما لیگ را با شکست دادن استقلال شروع کردیم و جام حذفی را هم با بردن پرسپولیس استارت می زنیم تا با خیال راحت به استراحت برویم.

سامان در خصوص شرایط ماشین سازان و وضعیت بازیکنان در آستانه دیدار با پرسپولیس به مدال گفت: الحمدلله مشکلی نداریم.فرید و مسیح که بازی با شاهین نبودن به تمرینات بازگشتند.همه تیم کامل است.تمرینات خوبی برای این دیدار داشتیم و امیدوارم فوتبالی به نمایش بگذاریم که هوادارانمان از ما راضی باشند و در نهایت هم صعود کنیم.

اخبار مرتبط:
عزیز معبودی: میخواهیم برای آسیا میان بر بزنیم
مسیح زاهدی: میزبان مهربانی نیستیم
فردین عابدینی: تراکتوری ها ماشین را تنها نگذارند 

تگ ها


ماشین سازی ماشین سازی پرسپولیس بازیکنان ماشین سازی ماشین سازی پرسپولیس ماشین سازی-پرسپولیس جام حذفی فوتبال