نزاع خونین بدنساز سرشناس در نیاوران+ عکس

مهدی عامری، ورزشکار مطرح بدنسازی کشورمان مورد حمله چند اوباش ناشناس قرار گرفت....

به گزارش مدال، مهدی عامری از چهره های شناخته شده پرورش اندام کشورمان است که سال گذشته موفق شد در مسابقات بین اللملی تونس مدال طلا را از آن خود کند.

عامری حوالی ساعت 2 بامداد جمعه گذشته در حال بازگشت به منزل خود بود که با 2 فرد ناشناس مواجه می شود. افراد مورد نظر که سوار بر خودروی پراید و در کنار ماشین لاکچری مهدی عامری در حال رانندگی بودند ابتدا شروع به تعریف و تمجید ساختگی از وی می کنند.

چیزی نمی گذرد که تعریف و تمجید ها رنگ و بوی توهین به خود گرفته و در پشت اولین چراغ قرمز سرنشینان پراید به قصد نزاع از اتومبیل پراید خود پیاده می شوند. ضاربان که مجهز به قمه و ادوات ضرب و جرح بودند با به کار بردن الفاظ رکیک و رجز خوانی خطاب به مهدی عامری فریاد می زنند که از خودروی خود پیاده شده و به زورآزمایی با آن ها بپردازد.

بدنساز جوان به محض پیاده شدن از اتومبیل خود  مورد اصابت ضربات قمه قرار می گیرد. ضارب که یک همراه نیز با خود داشته است بلافاصله سوار بر ماشین پراید خود شده و محل حادثه را ترک می کنند.

لازم به ذکر است که خوشبختانه در حال حاضر مهدی عامری در وضعیت رضایت بخشی به سر برده و خطر رفع شده است. البته جستجوها برای یافتن ضاربین کماکان ادامه دارد و تا به این لحظه هویت آن ها شناسایی نشده است.

بیشتر بخوانید:

جلسه محرمانه پیشکسوت ذوب‌آهن با یزدی‌زاده/ منصوریان برکنار می‌شود؟

تغییرات استراماچونی برای بازی با فولاد

تگ ها


مهدی عامری بدنسازی نزاع خونین حمله به مهدی عامری بدنسازی