نزدیک‌ترین دوست طارمی در پورتو کیست؟

مهدی طارمی خیلی سریع در پورتو جا افتاده ولی نزدیک‌ترین دوست او در این تیم یک جوان پرتغالی عضو تیم ملی جوانان این کشور است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مهدی طارمی که از شروع فصل جاری به باشگاه پورتو یکی از بزرگترین باشگاه های پرتغالی ملحق شده علاوه بر نمایشهای خوب در این تیم موفق شده به سرعت در رختکن جا بیفتد. اما از میان همه بازیکنان پورتو او با یک نفر رابطه ای نزدیک تر دارد: روماریو بارو.

روماریو بارو بازیکن جوان پورتو

رسانه‌های پرتغالی گزارش دادند که روماریو بارو جوان پرتغالی که در تیم ملی زیر ۲۱سال این کشور بازی می‌کند در این مدت کوتاه رابطه نزدیکی با طارمی برقرار کرده و در حال حاضر نزدیک ترین دوست او در این تیم است.

در آخرین بازی پورتو در لیگ پرتغال که یکشنبه هفته گذشته در مقابل پورتیموننزه برگزار شد و با پیروزی ۳-۱ پورتو به پایان رسید مهدی طارمی میزان رفاقت خود با روماریو بارو را در مقابل دوربینهای تلویزیونی به نمایش گذاشت.

طارمی که در این بازی در دقیقه ۴۶ گل دوم تیمش را وارد دروازه حریف کرد ابتدا گلزنی خود را با بازیکنان پورتو در زمین جشن گرفت. اوتاویو اولین کسی بود که به سراغ طارمی رفت و بعد سایر بازیکنان پورتو هم برای جشن گرفتن به طارمی پیوستند. اما ستاره ایرانی تصمیم گرفت برای نشان دادن دوستی و رفاقت خود با ستاره جوان پورتو به سمت نیمکت برود و او را در آغوش بگیرد. بعد از این بود که برای هواداران پورتو شکی باقی نماند که روماریو بارو نزدیک ترین دوست طارمی در پورتو است.

بیشتر بخوانید:

مبلغ انتقال طارمی به تیم فوتبال «پورتو» رسما اعلام شد

دلیل شادی گل مهدی طارمی با ملی‌پوش پرتغال چه بود؟

 

 

تگ ها


پورتو مهدی طارمی فوتبال