نساجی آماده بازی با نایب قهرمان آسیا است

قائمشهر- سرمربی تیم نساجی مازندران گفت: تیمش از هرنظرآماده بازی با نایب قهرمان آسیااست و حساب ویژه ای رو بازیکنان باتجربه وکلیدی نساجی دراین بازی بازکرده است....

به گزارش خبرنگار مهر، وحید فاضلی عصر پنجشنبه درنشست خبری پیش ازبازی نساجی مازندران برابر پرسپولیس در نشست خبری گفت: نساجی فردا با نایب قهرمان آسیا بازی دارد و برای این بازی کاملاً آماده است.

وی افزود: من قول می‌دهم که تیم در زمین با همه توان و تلاش بازی کند، بازیکنان ما باید دراین بازی سختکوش باشند و بازی‌ای را به نمایش بگذارند که در شأن تیم نساجی باشد.

دو نیمه از ۶ مسابقه بد کارکردیم

سرمربی تیم نساجی مازندران با بیان اینکه تنها در دو بازی از ۶ مسابقه لیگ برتری برگزار کردیم، تنها در دو نیمه بازی بد عمل کرده بودیم، تصریح کرد، نیمه اول بازی با سپاهان و نیمه دوم بازی با مس رفسنجان، بدترین بازی‌های این فصل تیم نساجی بوده که منجر به ازدست دادن امتیاز وشکست نساجی شده بود.

فاضلی ادامه داد، اما در مجموع نساجی عملکرد خوبی در بازی‌های این فصل تاکنون داشته و به روند خوب روزهای گذشته بازخواهد گشت.

وی اظهارکرد، بازیکنان خوبی در ترکیب داریم و با همین نفراتی که دراختیار داشتیم در چهار هفته ابتدایی ۷ امتیاز کسب کردیم و با همین نفرات به آنها ایمان دارم.

ارائه گر بازی خوب برابر پرسپولیس خواهیم شد

سرمربی تیم نساجی همچنین به روند آماده سازی تیمش پس از پشت سرگذاشتن دو شکست متوالی برابر تیم‌های سپاهان ومس رفسنجان گفت: سطح آماده سازی تیم‌های لیگ برتر از نظر روانی برای انجام بازی‌های فشرده نیست وبه نظرمن این برنامه ریزی به همه تیم‌ها آسیب می‌زند و این موجب مصدومیت بازیکنان می‌شود.

فاضلی تصریح کرد، انتظار هست که عوامل برگزاری مسابقات درسازمان لیگ تلاش کنند تا شیوه برنامه ریزی مسابقات باید به گونه‌ای باشد که به فوتبال ما کمک کند.

وی اضافه کرد: ما همان طور که پیروزی برابر آلومینیوم اراک و نفت مسجد سلیمان را فراموش کردیم باید این دو باخت را هم کنار بگذاریم وبه روزهای خوش آینده فکر کنیم.

وی افزود: البته دراین مدت به خوبی ریکاور شده‌ایم و با بازیکنان بزرگی وبا تجربه‌ای همچون" حامد شیری، مجتبی بیژن، محمد مهدی نظری و روزبه شاه علیدوست " در تیم نساجی داریم، کمک کرده‌اند تا شرایط روحی و روانی تیم تغییر کند.

به گفته فاضلی، این بازیکنان دراین روزهای سخت، عصای دست من هستند و در نهایت تلاش خواهیم کرد فردا در برابر پرسپولیس ارائه گر بازی خوبی باشیم.

هواداران نساجی اجازه ندهند، تیم آسیب ببیند

سرمربی نساجی دربخش پایانی صحبت‌های خود خطاب به هواداران تیمش گفت، من از تماشاگران واقعی نساجی تشکر می‌کنم، متأسفانه آستانه تحمل ما درسال های اخیر بسیار پایین آماده، آنها باید به هوش باشند و اجازه ندهند کشتی نساجی سوراخ شود.

فاضلی گفت، در فوتبال ما سال هاست به المپیک صعود نمی‌کنیم، در جام ملت‌ها دهه‌ها است قهرمان نمی‌شویم که همه اینها به خاطر عدم برنامه ریزی بلند مدت است ودرفوتبالی که به امیر قلعه نویی یکی پر افتخارترین مربی لیگ برتر حمله می‌کنند، من که جای خود دارم.

وی یادآورشد، من ترسی از این فضا ندارم و در همین فضا رشد کرده‌ام و ابتدای فصل گفتم سعی می‌کنم تردید را تبدیل به باور کنم که فکر می‌کنم موفق به انجام این کار شده‌ام.

سرمربی نساجی مازندران با بیان این نکته که هواداران باید توجه داشته باشند که تیم تغییرات زیادی در ترکیب داشته وتا القای ایده‌های تاکتیکی به خصوص در فاز حمله نیاز به زمان دارد، ابرازامیدواری کرد، ما ساعت‌ها کار می‌کنیم تا شرایط بهتر شود و من شک ندارم در نهایت کشتی نساجی به ساحل آرامش می‌رسد وبه همین خاطر هواداران واقعی نباید اجازه دهند به نساجی آسیبی وارد شود.

دیدار دو تیم پرسپولیس تهران ونساجی مازندران، معوقه از هفته پنجم رقابتهای لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۵ عصر جمعه در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برگزار می‌شود.

تا پایان هفته هفتم این رقابتها تیم پرسپولیس با انجام ۴ مسابقه (به علت حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا) وکسب۸ امتیاز در رده یازدهم و نساجی مازندران هم با ۶ بازی و کسب ۷ امتیاز در رده چهاردهم جدول شانزده تیمی این رقابت‌ها قرار دارند.

تگ ها


وحید فاضلی لیگ برتر فوتبال ایران نساجی مازندران