نساجی جدیدترین معترض به برنامه ریزی سازمان لیگ

دو دیدار پرسپولیس پیش از حضور در بازی های نهایی لیگ قهرمانان آسیا لغو شد تا لغو این دیدارها سازمان لیگ را برای برگزاری منظم بازی های لیگ برتر دچار چالش کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، استقلال اعلام کرده اگر پیش از بازی دربی تعداد بازی های دو تیم برابر نشود در این دیدار حاضر نخواهد شد و حالا گل گهر هم اعلام کرده بعد از دیدار با استقلال باید تعداد دیدار تیم ها برابر شود و در غیر اینصورت در هیچ مسابقه ای به میدان نخواهد رفت. البته باشگاه پرسپولیس موافق لغو بازی با ذوب آهن نبود و تنها دیدار با نساجی به بهانه چمن مصنوعی استادیوم شهید وطنی به درخواست این باشگاه لغو شد.

اما در حالی که سازمان لیگ وعده کرده بود در ادامه مسیر فشردگی بازی ها تنها متوجه پرسپولیس خواهد شد نساجی اعتقاد دارد برنامه بازی ها در ادامه مسیر به ضرر این تیم است. نساجی بعد از دیدار با پرسپولیس حالا یک روز زودتر از حریف تهرانی در اهواز به مصاف فولاد خواهد رفت. طبق برنامه قرار بود این تیم بعد از دیدار با فولاد در اهواز در قا ئمشهر میزبان ماشین سازی باشد اما حالا دیدار با ماشین سازی از دستور کار خارج شده است. نساجی بعد از دیدار با فولاد در اهواز کمتر از یک هفته یعنی سه شنبه آینده باید در تهران با پیکان بازی کند، آنوقت برای برگزاری دو دیدار خانگی با تیم های صنعت نفت و ماشین سازی به قا ئمشهر می رود. در فاصله ۵ روز. فشردگی بازی ها و هم چنین برهم زدن نظم دیدارهای خانگی و  خارج از خانه نساجی با اعتراض مدیران این باشگاه همراه شده است؛ به خصوص که آنها به لغو دیدار با پرسپولیس اعتراض نکردند چرا که معتقد بودند باید به پرسپولیس به عنوان نماینده فوتبال ایران در بازی های لیگ قهرمانان آسیا کمک کنند.

بیشتر بخوانید:

باشگاه پیکان: مقابل نساجی بازی نمی‌کنیم اگر...

بیگی: هواداران نساجی همیشه روی پشت بام ها هستند

 

 

تگ ها


فوتبال ایران نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال