نساجی در انتهای جدول، در حد قهرمانی!

نساجی با سرمربی جدیدش آماری بهتر از تیم‌های بالانشین جدول کسب کرده که در نوع خود جالب توجه است....

به گزارش "ورزش سه"، نساجی مازندران که تا هفته هفدهم لیگ برتر جزو گزینه‌های اصلی سقوط بود و شانس کمی برای بقا داشت، با تغییرات کادر فنی و حضور ساکت الهامی شرایط کاملا متفاوتی را تجربه می‌کند و توانسته آرامش بیشتری به دست بیاورد و حالا خود را در آستانه فرار از پایین جدول ببیند.

تیم محبوب شمال ایران در هفت هفته اخیر لیگ برتر تنها دو باخت مقابل پرسپولیس و سپاهان، مدعیان اصلی قهرمانی داشته و در پنج دیدار دیگر توانسته برابر سایپا، نفت مسجدسلیمان، فولاد خوزستان، مس رفسنجان و ماشین‌سازی تبریز به برتری دست پیدا کند، اما جدا از این بردها و نتایجی که نساجی را از خطر سقوط نجات داده، یک رکورد ویژه هم برای سرمربی این تیم به ثبت رسیده است.

ساکت الهامی در ۷ مسابقه با نساجی توانسته ۱۵ امتیاز تا پایان هفته بیست و چهارم لیگ برتر کسب کند که میانگین امتیازی ۲/۱۴ را نشان می‌دهد؛ در شرایطی که پرسپولیس و سپاهان تا پایان هفته ۲۴ میانگین امتیازی پایین‌تری داشته‌اند.

این آمار خوب برای ساکت الهامی می‌تواند در دیدار روز پنج‌شنبه مقابل پیکان  هم بهبود پیدا کند و این سرمربی با یک برد دیگر در قائم‌شهر، به میانگین امتیازی ۲/۲۵ برسد؛ عملکردی که یادآور نتایج او در تراکتورِ سال گذشته بود و همراه با این تیم به قهرمانی در جام حذفی منجر شد.

تگ ها


محرم نویدکیا پرسپولیس تهران فرهاد مجیدی استقلال تهران فولادمبارکه سپاهان ساکت الهامی یحیی گل محمدی نساجی مازندران