نساجی را بابرنامه شکست دادیم/ هر۴ روز بازی برای مس عدالت نیست

قائمشهر-سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: با برنامه‌ای که برای بازی با تیم نساجی مازندران داشتیم و بستن راه‌های نفوذ این تیم، موفق به کسب پیروزی و۳ امتیاز از مازندران شدیم....

به گزارش خبرنگار مهر، محمد ربیعی شامگاه پنجشنبه پس از پیروزی یک برصفر تیمش مس رفسنجان برابر میزبانش نساجی مازندران در نشست خبری افزود: دو تیم بازی درگیرانه وفیزیکی را به نمایش گذاشتند وتیم نساجی برای این بازی خیلی خوب مهیا شده بود.

وی ادامه داد، درمجموع هر دو تیم در دقایقی از مسابقه صاحب مالکیت توپ و میدان بود وخوشبختانه براساس برنامه‌ای که داشتیم در زمان مناسبی هم به گل رسیدیم.
سرمربی تیم مس رفسنجان ادامه داد، بعد از گل، هم برای حفظ نتیجه بازیکنان ما خیلی تلاش کردند و با دفاع منطقی توانستیم راه‌های نفوذ بازیکنان را ببندیم وخوشحالم که بازیکنانم خوب گوش کردند و تلاشی که کردند، خسته نباشید می‌گویم.

چهارمین بازی تیم مس بدون دریافت گل

ربیعی همچنین با بیان اینکه در ۵ بازی که تیم مس انجام داد، این چهارمین مسابقه‌ای هست که تیم ما گلی از حریفان دریافت نمی‌کند، گفت، این رویکرد برای تیم ما که تازه به لیگ برتر صعود کرده وبرابرحریفان مدعی لیگ قرارمیگیرد، ارزشمند هست وامیدوارم که این روند ادامه داشته باشد.

وی اضافه کرد، ازاین بازی همه به خوبی وبه سلامت عبور کردیم و برای برنامه وبازی های بعدی آماده خواهیم شد.

هر ۴ روز بازی برای مس آیا این عدالت سازمان لیگ هست؟

سرمربی تیم مس رفسنجان، همچنین ازسازمان لیگ فدراسیون فوتبال بخاطر برگزاری مسابقه تیم مس در هر ۴ روز وکم بودن زمان استراحت نسبت به دیگر تیم‌های لیگ برتری انتقاد کرد وگفت، این چهارمین بازی متوالی بود که با فاصله زمانی کمتر از ۴ روز بازی کردیم وبازی هفته آینده تیم مس رفسنجان برابرتیم سپاهان هم ۴ روز بعد هست.

ربیعی ادامه داد، متأسفانه به علت لغو چند بازی و تغییر در برنامه برخی بازی‌ها، تیم مس در حال رفت و آمد در مسیر رفسنجان به تهران و شهرهای دیگر هست.

وی افزود: بازی هفته هشتم تیم مس که روزسه شنبه دوم دی ماه برابر تیم سپاهان اصفهان برگزار می‌شود که این تیم این هفته بازی نکرده وما باید برابراین تیم بازی کنیم.

وی با بیان اینکه درهفته هفتم نخستین بازی این هفته و درهفته هشتم نیز برابر سپاهان اولین بازی هفته را برگزار می‌کنیم، ادامه داد، این وضعیت را هم درحالی خواهیم داشت که بعد از بازی با سپاهان نیز در بازی با فولاد خوزستان اولین بازی هفته نهم را برگزار کنیم.

مس هم مستهلک شد

سرمربی تیم مس رفسنجان با بیان اینکه این وضعیت برنامه ریزی سازمان لیگ دراین فصل باعث مصدومیت و مستهلک شدن تیم ما تأثیرگذاشته است، ابرازامیداوری کرد، که سازمان لیگ به خواهش ودرخواست به حق تیم مس پاسخ دهد.

چمن ورزشگاه قائمشهر مطلوب نیست

ربیعی همچنین با گلایه از چمن ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر گفت، کیفیت چمن مصنوعی ورزشگاه خیلی خوب نبود، به خصوص زمان پاسکاری بازیکنان توپ بلند می‌شود و این موضوع روی کیفیت بازی تأثیر می‌گذارد.

وی اضافه کرد، که این وضعیت متأسفانه بر روی کیفیت بازی تیم‌ها تاثیرمی گذارد و تیم‌ها کمتر ریسک می‌کنند.

وی از مسئولان مازندران وقائمشهر درخواست کرد که به فکر ترمیم ویا بازسازی اساسی چمن ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر شوند.

تیم مس رفسنجان درچارچوب هفته هفتم رقابتهای لیگ برترفوتبال باشگاه‌های کشور عصرپنجشنبه میهمان تیم نساجی مازندران بود ودرنهایت میزبان خود را با نتیجه یک برصفر شکست داد.

تگ ها


تیم مس رفسنجان محمد ربیعی فوتبال لیگ برتر فوتبال ایران