نساجی سرگردان در انتخاب ورزشگاه!

نساجی مازندران برای میزبانی در فصل جدید لیگ برتر با چالش جدی مواجه است....

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که روز گذشته سازمان لیگ فدراسیون فوتبال  اعلام کرد چمن همه استادیوم‌ها در فصل جدید لیگ برتر باید طبیعی باشد و برخلاف فصل‌های قبل به استادیوم‌های دارای چمن مصنوعی اجازه میزبانی داده نخواهد شد.

تیم فوتبال نساجی مازندران یکی از تیم‌هایی است که ورزشگاه خانگی آن دارای چمن مصنوعی است و با وجود تاکید مدیران باشگاه نساجی مبنی بر داشتن زمین چمن طبیعی، اما انگار مسؤولان مازندرانی اراده‌ای برای تعویض چمن ندارند و همین موضوع موجب شده تا نساجی به فکر میزبانی در ورزشگاه شهدای ساری بیفتد، اما پس از بازدید مسؤولان سازمان لیگ، ورزشگاه شهدای ساری نیز به دلیل نواقص زیادی که داشت برای میزبانی تیم نساجی مازندران در لیگ برتر فوتبال ایران تایید نشد.

عدم تایید ورزشگاه‌های شهید وطنی و ساری توسط سازمان لیگ، حالا نساجی با یک مشکل بزرگ روبه‌رو شده و شاید برای میزبانی از رقبا در فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران مجبور به میزبانی در خارج از استان مازندران شود که اتفاقی ناراحت کننده برای هواداران پرشور قائم‌شهری خواهد بود.

گفتنی است، تیم فوتبال نساجی مازندران طی سالیان اخیر در تهران تمرین می‌کند و فقط برای انجام بازی‌های رسمی خود به قائم‌شهر می‌رود، اما حالا شاید این تیم با وجود این مشکلات ناچار به میزبانی از حریفان در تهران بشود.

تگ ها


فوتبال ایران نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال