نساجی – فجر سپاسی؛ متعاقبا اعلام می شود

سازمان لیگ دیروز در اعلام برنامه هفته اول و دوم لیگ برتر مکان برگزاری دیدار نساجی – فجر سپاسی از هفته نخست بازی ها را نامعلوم اعلام کرد و البته گفت ورزشگاه این بازی متعاقبا اعلام می شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مازنی ها در تلاش هستند استادیوم شهدای ساری را برای این بازی مهیا کنند. همزمان با اقداماتی که روی چمن استادیوم در حال انجام است اسکوربورد استادیوم در حال نصب است و اشکالات جزیی دیگری که سازمان لیگ به آن گرفته بود برطرف کردن آن مورد توجه مازنی ها قرار گرفته است و در نهایت به نظر می رسد این استادیوم برای میزبانی از بازی های نساجی تایید خواهد شد. 

استادیوم شهدای ساری جز استادیوم های تازه تاسیس کشور به حساب می آید اما سال های سال است که ساری نه در لیگ برتر تیم دارد و نه در لیگ یک و به همین بهانه این استادیوم مورد بهره برداری قرار نگرفته است و امکانات آن بروز نشده است و اینطور می توان گفت در حال تبدیل شدن به یک استادیوم قدیمی بود. 

استادیوم شهید وطنی قائمشهر که در دست بازسازی است و قرار است چمن طبیعی در آن کاشت شود به نظر می رسد تا نیم فصل مهیای میزبانی از نساجی شود. هم اکنون اقدامات زیر سازی اصولی چمن در این استادیوم در حال انجام است تا بعد از بهره برداری و کاشت چمن طبیعی به بهانه بارندگی چمن این استادیوم کیفیت خود را از دست ندهد.

تگ ها


فوتبال ایران نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال