نساجی – فکری؛ باز هم در خارج از خانه

نساجی – صنعت نفت؛ یکی از دیدارهای هفته بیست و چهارم لیگ برتر است که امشب در استادیوم خالی از تماشاگر تختی آبادان برگزار می شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این دیدار سومین بازی تیم نساجی با هدایت محمود فکری به حساب می آید که باز هم در خارج از خانه برگزار می شود. نساجی پیش از این در تبریز به مصاف ماشین سازی و تراکتور رفته بود که در هر دو بازی به برتری رسید. البته و بر اساس قرعه نساجی بعد از دیدار با تراکتور باید در خانه از فولاد پذیرایی می کرد که این مسابقه به خاطر حضور بازیکنان کرونایی در ترکیب فولاد برگزار نشد.

نساجی در شرایطی مهیای بازی فولاد می شود که همانند دیدارهای قبلی چند غایب در ترکیب دارد؛ احسان قهاری در دوران کرونایی با مصدومیت از ناحیه رباط مواجه شده است. محمد عباس زاده هنوز شرایط تمرین را پیدا نکرده و عرفان معصومی هافبک دفاعی تیم هم محروم است. با این حال نساجی در تلاش برای کسب سومین پیروزی متوالی در دیدارهای خارج از خانه است.

رتبه نساجی بعد از دو پیروزی متوالی در برابر تیم های ماشین سازی و تراکتور تک رقمی شده و این موقعیت سختی که شاگردان محمود فکری به دست آورده اند بدون شک حاضر نیستند به راحتی از دست دهند. هر چند در بازی امشب گرمای هوای آبادان یک رقیب جدی برای مازنی ها محسوب می شود.

نساجی چند روز پیش از برگزاری این بازی در نامه ای به سازمان لیگ خواهان برگزاری بازی در یکی از شهرهای همجوار که وضعیت سفیدی دارد، شده بود که سازمان لیگ با این درخواست موافقت نکرد. نساجی به منظور این بازی شب گذشته با پرواز اختصاصی راهی آبادان شده و هم اکنون در هتل پارس این شهر اقامت دارد. آبادان از نظر ابتلا به ویروس کرونا جز شهرهای قرمز محسوب می شود.

بیشتر بخوانید:

فکری: بازیکنان به پیروزی برابر نفت آبادان فکر می‌کنند

رجبی: وجدان ما اجازه بازی جلوی نساجی را نداد

 

 

تگ ها


محمود فکری فوتبال ایران نساجی مازندران فوتبال