نساجی - نفت مسجدسلیمان؛ به دنبال اولین پیروزی

هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ایران چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه هفته جاری برگزار خواهد شد ......


هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ایران چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه هفته جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مدال، نساجی و نفت مسجدسلیمان در هفته پنجم لیگ برتر مقابل هم قرار خواهند گرفت.

اطلاعات بازی:
ساعت: 20:15/پنج‌شنبه یک شهریور/ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر
داور: علیرضا فغانی/کمک‌ها: محمدرضا منصوری و جواد مداح/داور چهارم: امیر عرب‌براقی

غایبین احتمالی:
نساجی غایب سرشناسی برای این بازی نخواهد داشت و میلاد میداوودی تنها غایب سرشناس نفت برای این بازی خواهد بود.

نمای بازی:
دو تیم جدیدالورود لیگ برتر در فصل جدید عملکرد چندان خوبی نداشته‌اند و همسایگی دو تیم در رده چهاردهم و پانزدهم جدول خود به خوبی گویای این نکته است. نساجی با جواد نکونام در کسب پیروزی در لیگ برتر ناکام مانده و تنها 2 تساوی در کارنامه این تیم به ثبت رسیده و طرفداران این تیم در انتظار نخستین پیروزی لیگ برتری این تیم در سومین بازی خانگی هستند. در سوی مقابل نیز تیمی قرار دارد که در 3 بازی فصل کلین‌شیت کرده ولی طی 360 دقیقه حضور در لیگ برتر موفق به گلزنی هم نشده است تا تنها اندوخته‌ای 3 امتیازی از 4 بازی اخیر خود داشته باشد. ویسی سال‌ها حضور در نیمه پایینی جدول را تجربه کرده و به خوبی می‌‌داند که برای نگه داشتن نفت در لیگ برتر نیاز به گلزنی و کسب پیروزی خواهند داشت. نفت البته در خط دفاعی فشرده و کم اشتباه بازی می‌کند و احتمالا با همین روند نیز مقابل نساجی به میدان خواهد رفت.

چهره‌های برتر:
محمد عباس‌زاده کاپیتان نساجی همچنان ستاره اصلی نساجی است و حامد شیری نیز در خط دفاعی نساجی بازیکن مهمی به شمار می‌رود. نفت مسجدسلیمان نیز به درخشش موسی کولیبالی در خط دفاع و پیمان میری در خط حمله دل بسته است.

دوئل‌ها:
تقابل محمد عباس‌زاده و موسی کولیبالی در خط دفاعی نفت و علی‌اصغر عاشوری و حکیم نصاری در میانه میدان جالب خواهد بود.

تقابل‌های قبلی:
این دیدار نخستین تقابل لیگ برتری دو تیم خواهد بود با این حال نفت و نساجی در 3 فصل اخیر لیگ آزادگان 6 بار مقابل هم قرار گرفته‌‌اند که حاصل آن 3 پیروزی برای نساجی، 2 پیروزی برای نفت و یک تساوی بوده است.

ترکیب احتمالی:
نساجی: حامد لک، فرشاد فرجی، حامد شیری، مجتبی ممشلی، حمیدرضا دیوسالار، مهرداد عبدی، احمد عبدالله‌زاده، سجاد آشوری، امید سینگ، علی‌اصغر عاشوری و محمد عباس زاده

نفت مسجدسلیمان: میلاد فراهانی، موسی کولیبالی، مجتبی بیژن، یوسف وکیا، میلاد خدایی، حکیم نصاری، علیرضا علیزاده، پیمان میری، اسماعیل شریفات، حسین دوستدار و عباس عسکری

تگ ها


فوتبال