نساجی و ۶ کلین شیت با محمود فکری

تیم نساجی در ۱۰ هفته ای که محمود فکری هدایت این تیم را برعهده گرفت در ۶ مسابقه بدون اینکه گلی دریافت کند زمین بازی را ترک کرد.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، بعد روی کار آمدن محمود فکری نساجی در یک قرعه جالب ۱۰ بازی با تیم های بالای سر خود پشت سر گذاشت که بیشتر آنها مدعی کسب سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا بودند. با این وجود در هیچ یک از بازی ها نباخت و در ۱۰ بازی انجام داده ۵ گل دریافت کرد. یعنی نیم گل در هر بازی که دو گل از این ۵ گل هم از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید. 

نساجی پیش از حضور محمود فکری دغدغه سقوط به دسته پایین تر را داشت و جالب اینکه به واسطه نتایج خوب در هفته های اخیر فصل را با رتبه تک رقمی به پایان برد. یعنی رده نهمی و این در حالی بود که با نفت مسجد سلیمان تیم هشتم جدول هم امتیاز شد اما به دلیل تفاضل گل کمتر در رده نهم ایستاد. 

تیم نساجی در بازی پایانی خود در غیاب ۱۰ بازیکن از نیم فصل دوم یعنی محمد عباس زاده – احسان قهاری – رضا دهقانی – علی شجاعی – مهرداد کفشگری – سعید کریمی – نوید عاشوری – حامد شیری – مجتبی ممشلی و حامد بحیرایی به میدان رفت و همین موجب شد تا محمود فکری در این بازی به سه بازیکن جوان میدان دهد که بازی در لیگ برتر در کارنامه آنها دیده نمی شود. جوادیان – قربانی و امیر خانی. 

نساجی تنها تیم بدون باخت دوران پسا کرونا بود. با ۹ کلن شیت در نیم فصل دوم رکوردار بهترین کلین شیت بود و مصدومیت مجتبی ممشلی در دو بازی پایانی موجب شد محمود فکری سیستم بازی تیم از ۱-۳-۲-۴ را به ۳-۴-۳ تغییر دهد و در بازی پایانی هم به دلیل محرومیت حامد شیری از عرفان معصومی که هافبک دفاعی است در پست مدافع میانی وسط در سیستم ۳ دفاعه استفاده کرد. ۶ بازی که نساجی در دوران مربیگری محمود فکری گلی دریافت نکرد از این قرار است: 

هفته ۲۱: ماشین سازی ۰ – نساجی ۳ 
هفته ۲۲: تراکتور ۰ – نساجی یک
هفته ۲۵:نساجی ۰ – نفت مسجد سلیمان ۰ 
هفته ۲۸: سپاهان ۰ – نساجی ۱ 
هفته ۲۹: نساجی ۰ – ذوب آهن ۰ 
هفته ۳۰: شهر خودرو ۰ نساجی ۰

تگ ها


نساجی مازندران