نساجی؛ یک تیم از دست می دهد

طبیعی بود بازیکنان تیم نساجی به دلیل درخشش در بازی های هفته های پایانی لیگ برتر که بیشتر در برابر تیم های مدعی کسب سهمیه بود مورد توجه تیم های دیگر قرار بگیرند...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این اتفاق نشان می دهد رضا مهاجری در ابتدای فصل تیم خوبی بسته بود؛ تیمی که در تعطیلات زمستانی میلاد سرلک – حسن جعفری و رضا علیاری را از دست داد امروز هم با کوچ زیادی از بازیکنانش مواجه است که بیشتر به خاطر شرایط قراردادی است؛ قراردادهای یکساله دست نساجی را برای حفظ بازیکنانش بسته است و شاید تلاشی که این تیم در پنجره قبلی برای تمدید قراردادها نداشته؛ در روزهایی که پیشنهادی در کار نبود و باشگاه می توانست اقداماتی در راستای تمدید قرارداد بازیکنان انجام دهد. 

بعد از بازگشت رضا دهقانی به سپاهان به دلیل حضور قرضی در تیم نساجی رحمان جعفری و عرفان معصومی به تیم شهر خودرو ملحق شدند. دو بازیکن جوان نساجی که بدون شک ادامه حضورشان در ترکیب این تیم می توانست برای نساجی مفید باشد. علی شجاعی هم از نساجی خداحافظی کرده؛ هافبک چپ پای تیم امید که به نظر می رسد مورد توجه یکی دو تیم بزرگ قرار دارد و در روزهای آتی تیم جدید خود را مشخص خواهد کرد. این پایان جدایی ها از نساجی نخواهد بود. جز اینها چند بازیکن دیگر این فصل در ترکیب تیم نساجی درخشیدند و قرارداد این ها هم یک ساله است. نوید عاشوری هافبک طراح تیم؛ سید محمد میری هافبکی که زننده دو گل استثنایی به تیم های استقلال و سپاهان بود. علیرضا حقیقی دروازه بان تیم که رکوردار کلین شیت در نیم فصل دوم بازی ها بود و به این جمع حتی می شود حسین ماهینی و مجتبی بیژن که در خط دفاعی بازی می کنند اشاره کرد؛ خط دفاعی تیم نساجی در دوره پسا کرونا بهترین عملکرد را داشت بطوریکه در ۱۰ بازی پایانی نساجی یک بار هم نباخت. 

قرارداد همه این بازیکنان در ابتدای فصل کمتر از یک میلیارد بوده! و حالا همه اشان با پیشنهاد یکی دو میلیاردی و شاید برخی هم بیشتر مواجه می شوند و طبیعی است سودای رفتن داشته باشند و نساجی که یک تیم خصوصی بشمار می رود نمی تواند در این جنگ نابرابر برنده و ستاره هایش را حفظ کند. نساجی با این روند یک تیم از دست می دهد و محمود فکری در صورت ادامه حضور در نساجی باید یک تیم جدید بسازد؛ تیمی که بهتر است اینبار با بازیکنانش قرارداد دو یا سه ساله ببندد تا به یکباره اینطور خالی نشود.

بیشتر بخوانید:
۸۰ درصد بازیکنان اصلی نساجی در آستانه جدایی

موافقت باشگاه نساجی با جدایی فکری

 

 

تگ ها


فوتبال ایران نساجی مازندران فوتبال