نسترن مقیمی در نقش احمد مومن زاده!

ستاره تیم فوتسال زنان سایپا روز گذشته موفق شد برای تیمش گلزنی کند، اما گل او به چشم هیچکدام از داوران حاضر در زمین نیامد تا یک خاطره قدیمی برای اهالی فوتبال یادآوری و تکرار شود....

به گزارش مدال و به نقل ورزش سه، رقابت‌های هفته دهم لیگ برتر فوتسال زنان روز گذشته به پایان رسید که در یکی از دیدارها تیم مدعی سایپا تهران برای تداوم صدرنشینی به دنبال پیروزی مقابل حریف تازه جوان و کم نام و نشان رودانی خود بود؛ دیداری که در نهایت با پیروزی چهار گله خودروسازان پایان یافت اما می‌توانست نتیجه پایانی بازی پرگل‌تر به سود شاگردان شهناز یاری باشد. چرا که آن‌ها موقعیت پرشماری را ایجاد کردند که راهی به دروازه حریف پیدا نکردند.

البته سایپایی‌ها روی یک کار تیمی و در شرایطی که پنج نفره در حال حمله به سوی دروازه هیات فوتبال رودان بودند، با شوت تماشایی نسترن مقیمی ستاره ملی‌پوش به گل رسیدند اما در کمال ناباوری گل زیبای نسترن مقیمی دیده نشد! مقیمی از فاصله نسبتا دور اقدام به شوت‌زنی به سوی دروازه حریف کرد که ضربه او از درون دروازه عبور کرد و به دلیل پارگی تور دروازه، از آن سوی دروازه خارج شد و داوران مسابقه تشخیص گل ندادند تا یک گل سایپا در جدال با هیات فوتبال رودان این‌چنین بسوزد.

اتفاقی یک خاطره قدیمی را برای اهالی فوتبال یادآور شد؛ لیگ آزادگان و سال ۱۳۷۹، ورزشگاه تختی مشهد و تقابل استقلال و ابومسلم. بازی که در آن ابومسلمی‌ها برای سقوط به پیروزی نیاز داشتند و در طرف مقابل نتیجه برای آبی‌ها تاثیری نداشت چرا که آن‌ها قهرمانی را از دست داده بودند.

اما احمد مومن‌زاده مهاجم آبی‌پوشان در این مسابقه گل برتری تیمش را با فرار از قلب دفاع ابومسلم به ثمر رساند که عبور توپ از تور پاره دروازه ورزشگاه تختی باعث شد تا این گل از چشم داور دور بماند و بازی بدون گل به پایان برسد، نتیجه‌ای که حکم سقوط ابومسلم را امضا کرد و یکی از عجیب‌ترین اتفاقات تاریخ فوتبال ایران را در مشهد با رد گل انفرادی از احمد مومن‌زاده به یادگار گذاشت.

تگ ها


فوتسال بانوان