نسخه جدید PES منتشر شد؛ هیجان‌انگیز و کامل‌تر از همیشه

روز گذشته جدیدترین PES 2020 منتشر شد. این نسخه به دلیل قرارداد انحصاری با تیم‌های اروپایی، یکی از کامل‌ترین نسخه‌های بازی است....

به گزارش مدال، سرانجام نسخه جدید بازی PES منتشر شد. علاقه‌مندان به این بازی می‌توانند از PES 20 استفاده کنند و با انتخاب ستاره‌‌های دنیای فوتبال به تجربه لحظاتی مفرح بپردازند.
در نسخه جدید اتفاقات جدید رخ داده است. شرکت کونامی همیشه از عدم لیسانس تیم‌های مختلف و استفاده از اسامی مستعار برای تیم‌ها لطمه خورده بود اما امسال آن‌ها با بسیاری از تیم‌ها بر سر حق استفاده از نام‌ آن‌ها به توافق رسیده‌اند تا جایی که بازی فیفا نمی‌تواند از نام «یوونتوس» استفاده کند. همچنین PES در چند نسخه جدید خود به استفاده از بازیکنان قدیمی دنیای فوتبال روی آورده و در نسخه امسال رونالدینیو در بازی حضور خواهد داشت. فیزیک بازی (طبق گزارش سازندگان بازی) طبیعی‌تر شده و حتی برنامه‌نویسان شرکت کونامی برخی ایده‌ها مانند تعویض سریع را از فیفا کپی‌برداری کرده‌اند تا جدیدترین نسخه PES از هر لحاظ کامل باشد. شما حتی در نسخه جدید می‌توانید لوگوهای روی لباس را هم تغییر دهید و یا برای خودتان یک سوپر لیگ بسازید.
با توجه به امضای قرارداد همکاری با باشگاه‌های زیادی چون بایرن مونیخ، بارسا، لیورپول، منچستر و ... به نظر می‌‌رسد هواداران این بازی کامل‌ترین نسخه چند سال اخیر را در اختیار دارند و امکانات در نسخه جدید نامحدود شده است!

بیشتر ببینید:

تغییر چهره مسی در بازی PES؛ از سال ۲۰۰۴ تا ۲۰۲۰/ ویدیو

 

تگ ها


pes2020 کونامی لیونل مسی بارسلونا لالیگا فوتبال