نسیمی‌شاد: تجربه خیلی خوب به دست آوردم

به گزارش "ورزش سه" از فارس، آریا نسیمی شاد امروز در ماده ٢٠٠ متر قورباغه در المپیک ٢١٠٦ ریو به رقابت با حریفانش پرداخت و در بین هفت شرکت کننده با ثبت زمان ٢:٢٠:١٨ در دره هفتم قرار گرفت ......

به گزارش "ورزش سه" از فارس، آریا نسیمی شاد امروز در ماده ٢٠٠ متر قورباغه در المپیک ٢١٠٦ ریو به رقابت با حریفانش پرداخت و در بین هفت شرکت کننده با ثبت زمان ٢:٢٠:١٨ در دره هفتم قرار گرفت.

 

این شناگر ١٧ ساله در پایان رقابت خود گفت: تمام تلاشم را کردم، اما متاسفانه موفق نشدم رکورد ایران را بزنم.

وی درباره فضای المپیک اظهار داشت: حس خیلی خوبی است وقتی که با رقبای قدرتمند و خوبی رقابت می‌کنیم. من یک تجربه خیلی خوب به دست آوردم.

 

نسیمی شاد عنوان کرد: از تجربه شناگرانی که قبلاً در المپیک حضور داشتند استفاده کردم و می‌دانستم جو چگونه است با این حال امروز به این نتیجه رسیدم که المپیک حال و و هوای دیگری دارد.

وی با بیان اینکه امکانات در ایران با اینجا تفاوت دارد گفت: همه چیز در اینجا متفاوت است و اگر همین امکانات را در اختیار داشته باشیم نتایج بهتری می گیریم.

 

نسیمی شاد درباره اینکه رکورد در المپیک ٢ ثانیه کمتر از رکورد بود خاطرنشان کرد: در سه ماه گذشته دو بار در مسابقات شرکت کردم و خیلی انتظار بیشتری از خودم نداشتم. امیدوارم در آینده عملکرد بهتری داشته باشم.

تگ ها


اخبار روز شنا