نشانه جدید از انتقال امباپه به رئال مادرید؛ اسپانیایی حرف زدن مثل بلبل

کیلیان امباپه به صبحت کردن به زبان اسپانیایی تسلط داشته و آماده پوشیدن لباس رئال مادرید در تابستان پیش رو است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کیلیان امباپه، مهاجم فرانسوی و جوان پاری سن ژرمن در مقابل دوربین های شبکه مووی استار در ریکاردو سیرا حاضر شده و با صحبت کردن به روان ترین شکل به زبان اسپانیایی توجه همه هواداران فوتبال در جهان را به خود جلب کرد. کیلیان کاملا معنای سؤالات را درک کرد و در نتیجه با تلفظ فوق العاده به خبرنگاران پاسخ داد. کیلیان امباپه مسلط و با با بر لب اسپانیایی حرف می زد تا شایعات در مورد مقصد بعدی این بازیکن بیشتر از قبل شود.

 

امباپه در سال‌های اولیه‌ حضور در باشگاه موناکو زبان اسپانیایی آموخت و ویدیویی از او در کلاس‌های اسپانیایی در سن 15 سالگی هر از گاهی در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود. در آن مقطع و در سال 2017 کیلیان امباپه در آستانه انتقال به رئال مادرید قرار داشت، اما در نهایت تعلل مدیران باشگاه اسپانیایی موجب شد پاری سن ژرمن سریع تر وارد عمل شده و با 180 میلیون یورو این ستاره فرانسوی را جذب کند.

حالا و بعد از پنج سال، قرارداد کیلیان امباپه با پاری سن ژرمن رو به اتمام بوده و اگر اتفاق غیرمنتظره ای رخ دهد، این فوق ستاره جوان از ابتدای فصل بعد برای رئال مادرید بازی خواهد کرد.

تگ ها


فوتبال جهان امباپه پاری سن ژرمن رئال مادرید لوشامپیونه فرانسه لالیگا فوتبال