نشد در فینال لیگ‌اروپا بازی‌کنم؛فقط منتظر یورو هستم

هری مگوایر، ستاره انگلیسی منچستر یونایتد، می گوید تمام تلاش خود را برای حضور در فینال لیگ اروپا انجام داده اما این اتفاق برای او مقدور نبوده است....

به گزارش "ورزش سه"، هری مگوایر در جریان پیروزی منچستریونایتد برابر استون ویلا در تاریخ ۹ می از ناحیه رباط مچ پا دچار مصدومیت شد تا پنج بازی پایانی شیاطین سرخ از جمله فینال رقابت‌های لیگ اروپا را از دست بدهد‌. این مدافع باتجربه هنوز به شکل کامل مصدومیت خود را پشت سر نگذاشته اما نهایتاً در لیست تیم ملی انگلیس برای یورو حضور داشت و امیدوار است که تا اولین بازی دور مقدماتی به مرز آمادگی برسد.

وقتی نتایج اسکن را دریافت کردم می دانستم که حضور در فینال لیگ اروپا بعید خواهد بود اما هیچ چیزی را رد نکردم. من از رختخواب می پریدم و وزنم را روی مچ پا می گذاشتم که آن را آزمایش کنم تا ببینم آیا درد هنوز هم وجود دارد یا خیر؛ احتمالاً نباید این کار را می کردم."

مگوایر در ادامه گفت: "هر روز صبح از خواب بیدار می شدم و آرزو می کردم درد از بین برود. متأسفانه چنین نبود. من می دانستم که حضور در فینال لیگ اروپا از ابتدا برای من بسیار بعید است اما امیدوار بودم که دقایقی بازی کنم.


با این حال دور از دسترس بود و امکان پذیر نبود. قبل از فینال، من هنوز نمی توانستم روی مچ پا بدوم اما اکنون در حال بهبود و بهتر شدن هستم بنابراین فقط منتظر یورو هستم."

تگ ها


یورو ۲۰۲۰ هری مگوایر منچستر یونایتد