نشریه ال کورئو ; اعلام مربی جدید به بازیکنان بارسا

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، 70 روز از زمانی که لوئیس انریکه در نشستی خبری کناره گیری خود از بارسا در انتهای فصل را اعلام کرد می گذرد ......

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، 70 روز از زمانی که لوئیس انریکه در نشستی خبری کناره گیری خود از بارسا در انتهای فصل را اعلام کرد می گذرد ...

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، 70 روز از زمانی که لوئیس انریکه در نشستی خبری کناره گیری خود از بارسا در انتهای فصل را اعلام کرد می گذرد. او با وجود داشتن پیشنهاد تمدید قرارداد، ترجیح داد به دوران حضورش در این باشگاه خاتمه دهد.

از همان روز گمانه زنی های متعددی در مورد جانشین انریکه شده؛ با این حال هنوز به صورت رسمی مشخص نیست کدام مربی فصل بعد هدایت آبی اناری ها را بر عهده خواهد داشت.

از ارنستو والورده، خوان کارلوس اونسوئه و رونالد کومان، به عنوان سه گزینه نهایی برای این امر نام برده شده ولی به نظر می رسد که باید ارنستو والورده را سرمربی بعدی بارسا بدانیم.

نشریه ال کورئو چاپ بیلبائو امروز گزارش داد که والورده پاسخ نهایی خود را به باشگاه بارسلونا داده و رئیس باشگاه اتلتیک بیلبائو نیز می داند که والورده فصل بعد روی نیمکت بارسا خواهد نشست.

طبق ادعای این نشریه، بارتومئو(رئیس بارسلونا) چند روز پیش به بازیکنان بارسا گفته است که سرمربی فصل بعدشان ارنستو والورده خواهد بود و ستاره های بارسلونا از این مساله مطلعند.

والورده و باشگاه بارسلونا دو هفته قبل، پیش قراردادی امضا کردند با این شرط که تا 31 ماه می، هر یک از طرفین می توانند توافق را برهم زده و پیش قرارداد را لغو کنند ولی بعید به نظر می رسد که این اتفاق بیفتد. به نظر می رسد پس از فینال کوپا دل ری( 8 روز دیگر)، رسما مربیگری والورده در بارسلونا اعلام شود.

قرار است زیگاندا، بازیکن سابق بیلبائو نیز جانشین والورده شود.