نشست خبری رقابت‌های والیبال انتخابی مردان جهان

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس، رائول لوزانو، سرمربی تیم ملی والیبال چین در نشست خبری رقابت های والیبال انتخابی مردان جهان اظهار داشت: خوشحالم که دوباره به ایران برگشتم ......

به گزارش مدال به نقل از  خبرگزاری فارس، رائول لوزانو، سرمربی تیم ملی والیبال چین در نشست خبری رقابت های والیبال انتخابی مردان جهان اظهار داشت: خوشحالم که دوباره به ایران برگشتم. این بار سرمربی تیم چین هستم و سطح مسابقات بالا است و همه قدرتمند هستند. این تورنممت ارزش بالایی دارد. امیدوارم نتایجی که در مسابقات آسیایی کسب کردیم را تکرار کنیم و دست پر ایران را ترک کنیم.

ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران هم در این نشست خبری اظهار داشت: روز خبرنگار را تبریک می گویم. ما برای حریفان احترام قائل هستیم، اما بی صبرانه منتظر هستیم که جواز حضور در مسابقات جهانی را به دست بیاوریم.

سرمربی قزاقستان هم عنوان کرد: خوشحالم که به ایران آمدیم. تیم ما بسیار بلندپرواز هستیم و اهداف مهمی دارد و انتظار داریم به مسابقات جهانی برسیم.

سرمربی قطر خاطرنشان کرد: نظر من این است که تمام تیم ها قدرتمند هستند. تلاش می کنیم برنده شویم، اما برای هر تیمی که به مسابقات جهانی برسد آرزوی موفقیت می کنم. از اینکه برابر تیم های قدرتمند قرار می گیریم و با آنها بازی می کنم خوشحالم.

سرمربی کره جنوبی اظهار داشت: تیمی که من سرمربی آن هستم با تیم اصلی کره جنوبی فرق می کند، اما تلاش می کنیم خوب بازی کنیم و بهترین عملکرد را داشته باشیم.

 

تگ ها


اخبار روز والیبال