نشست خبری سرمربیان حاضر در هفته دوم لیگ جهانی

نشست خبری سرمربی تیم های حاضر در مسابقات انتخابی المپیک برگزار شد. به گزارش مدال به نقل از ایسنا نشست خبری سرمربیان ......

نشست خبری سرمربی تیم های حاضر در مسابقات انتخابی المپیک برگزار شد.

به گزارش مدال به نقل از  ایسنا نشست خبری سرمربیان تیم های حاضر در مسابقات انتخابی المپیک در سالن کنفرانس مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد. در این نشست هر یک از مربیان به بیان دیدگاه های خود پرداختند.
خولیو ولاسکو، سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین در نشست خبری قبل از مسابقات اظهار کرد: من خیلی خوش حالم که دوباره به ایران آمده ام. در گروه سختی قرار گرفته ایم. بعد از المپیک از برخی بازیکنان با تجربه چشم پوشی کرده ام و به جوانان بازی می دهم. امیدوارم در این گروه سختی که قرار گرفته ایم بتوانیم برابر بلژیک ایران و صربستان به خوبی بازیکنان متن را محک بزنیم.

در ادامه هانین  سرمربی تیم ملی بلژیک یادآور شد: من یک بار در سال ۲۰۱۳ به همراه تیم ملی آلمان به ایران سفر کرده بودم. به خوبی از با جو ورزشگاه آزادی آشنایی دارم. قبل از  سفر  هر چیز مثبتی که از ایران به ذهنم می رسید را به بازیکنانم گفتم. امیدوارم بازی های خوبی انجام بدهیم. بازی با ایران خاص تر و جالب تر است و بی صبرانه منتظر این مسابقه هستم.

همچنین هانین حادثه تروریستی تهران را متهم و ابراز امیدواری کرد که این اتفاقات به استادیوم های ورزشی کشیده نشود و همه چیز در آرامش کامل برگزار شود.

ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی ایران هم به عنوان میزبان هفته دوم لیگ جهانی گفت: خوشحالم که برای اولین بار به عنوان میزبان در هفته دوم لیگ جهانی می توانم تیم ملی ایران را در مقابل طرفدارانش هدایت کنم. به دنبال ارائه بهترین نمایش در بازی ها هستیم تا بتوانیم دل تماشاگران را شاد کنیم.

نیکولا گربیچ سرمربی تیم ملی صربستان نیز گفت: همانگونه که استحضار دارید سطح والیبال در دنیا بسیار نزدیک شده و نمی توان قبل از مسابقات چیزی را پیش بینی کرد، شما در بازی کافیست  دقت و تمرکز خود را از دست بدهید تا نتیجه را واگذار کنید. باید صددرصد توانمان را به کار بگیریم و بازی های خوبی را از خود نشان دهیم. به نظرم رویارویی با آرژانتین سخت است و انتظار دارم بازیکنانم روزهای خوبی را پیش رو داشته باشند.

 

تگ ها


اخبار روز لیگ جهانی والیبال فوتبال