نشست خبری فرکی و تارتار پس از شکست پیکانی‌ها

سرمربیان دو تیم پیکان و نفت مسجد سلیمان در نشست خبری پس از بازی شرکت کردند....

سرمربیان دو تیم پیکان و نفت مسجد سلیمان در نشست خبری پس از بازی شرکت کردند.

به گزارش مدال،سرمربیان دو تیم پیکان و نفت مسجد سلیمان در نشست خبری پس از بازی شرکت کردند.

تارتار:بازیکنانم بدون دریافتی مالی این بازی‌ها را انجام می‌دهند

مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در نشست خبری بعد از برتری مقابل پیکان در هفته ششم لیگ برتر گفت: اینکه ما 2 بار عقب افتادیم و به بازی برگشتیم ارزش کار بچه‌های ما بیشتر مشخص می‌شود. سخت بود در زمین حریف برگردیم و پیروز شویم. این نشان می‌دهد بچه‌های ما کارشان را درست انجام می‌دهند و امیدوارم مسئولان هم کارشان را درست انجام دهند تا این تیمی که شکل گرفته و با صلابت کارش را انجام می‌دهد، بتواند کارش را ادامه دهد. از بازیکنانم تشکر می‌کنم بدون دریافتی مالی این بازی‌ها را انجام می‌دهند.به هواداران هم تبریک می‌گویم. ما مدیون آنها هستیم که مثل کوه پشت ما هستند.

فرکی:در مورد تیم امید صحبتی با من نشده است

 حسین فرکی سرمربی تیم فوتبال پیکان در نشست خبری بعد از بازی مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: این قانون که می‌گوید اگر گل نزنی می‌خوری، امروز صدق کرد. از شکست‌مان ناراحت هستم، حق‌مان شکست نبود. آمده بودیم که پیروز شویم و اولین شکست نفت را رقم بزنیم اما این موضوع به اولین پیروزی نفت تبدیل شد. ما خودمان این پیروزی را به نفت تقدیم کردیم. روی حریف شناخت داشتیم.امروز فوتبال آن روی خود را یک بار دیگر نشان داد.

فرکی افزود: اهدافی که دنبال داشتیم رسیدیم. ما 2 بار جلو افتادیم و برای بار سوم می‌توانستیم جلو بیفتیم و در ثانیه‌های پایانی پیروز شویم اما از فرصت‌ها استفاده نکردیم این موضوع باعث شد تا حریف از یک اشتباه ما استفاده کند و گل سوم را بزند. دیگر زمانی برای جبران نبود. 2 بازیکن ما می‌تواسنتند 2 موقعیت را به گل تبدیل کنند به خاطر همین قانون نانوشته فوتبال می‌گوید تیمی که از فرصت‌هایش استفاده نکند محکوم به شکست است ما هم به خاطر اشتباه خودمان این شکست را خوردیم.

وی خاطرنشان کرد: در مجموع 5 گل بیشتر روی دروازه نیامد که 3 تای آن گل شد. 2 گل از روی ضربه ایستگاهی و یک شوت بود در مقابل ما روی تاکتیک‌هایی که کار کرده بودیم گل زدیم. باز هم می‌توانستیم این کار را انجام دهیم اما این اتفاق نیفتاد.

سرمربی پیکان یادآور شد: به تارتار به خاطر اولین پیروزی‌شان تبریک می‌گویم. در 5 بازی گذشته 5 تساوی نفت مقابل تیم‌های مدعی کسب شد این تیم عملکردی بهتری از امروز داشت. عملکرد تیم ما خوب بود به خاطر همین جلو افتادیم و می‌توانستیم فاصله را بیشتر کنیم اما وقتی از این فرصت استفاده نکردیم شکست را پذیرفتیم. امیدوارم در ادامه این زنگ هشداری برای خودمان و قانون فوتبال باشد. ما تاکید داریم در هر بازی که در انتهای هر تایمی و شروع هر تایمی تمرکز کافی روی گل زدن و گل نخوردن داشته باشیم در وقت‌های اضافه اول و دوم گل خوردیم و این یعنی در مورد ما اجحاف شد و خودمان باعث شدیم این قانون یک بار دیگر تکرار شود. ما تاوان این اتفاق را با شکست دادیم.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر سرمربیگری تیم امید تصریح کرد: هیچ صحبتی با من نشده است.

بیشتربخوانید:

پیکان 2 - 3 نفت مسجدسلیمان / کارستان نفتی‌ها با 3 گل

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران نشست خبری تارتار و فرکی در هفته ششم پیکان تهران پیکان تهران-نفت مسجد سلیمان فوتبال