نشست خبری مربیان تراکتور و نفت مسجد سلیمان

پس از پیروزی تراکتور مقابل نفت مسجد سلیمان، مربیان دو تیم در کنفرانس خبری بعد از بازی حضور یافتند....

به گزارش مدال، تراکتور در استادیوم یادگار امام موفق شد با نتیجه 1 بر صفر نفت مسجد سلیمان را مغلوب کند.

الهامی: تراکتور پرمهر‌ه ترین تیم ایران است/ هیچ اختلافی در تیم وجود ندارد

ساکت الهامی پس از پیروزی تیم فوتبال تراکتور مقابل تیم نفت مسجد سلیمان، اظهار داشت: خوشحالم دوباره در جمع شما هستم. بازی سختی را پیش بینی کرده بودم. می دانستیم حریف ساختار دفاعی خوبی دارد و کمتر موقعیت می دهد و به تک موقعیت ها باید بسنده کنیم.

وی ادامه داد: دست تک تک بچه ها را می بوسم. از هواداران فهیم آذربایجان تشکر می کنم. 90 دقیقه ما را تشویق کردند. بچه‌ها جانانه بازی کردند.

الهامی عنوان کرد: امیدوارم این روند را ادامه دهیم اما می دانم که روزهای سخت می رسند. باید تلاش کنیم هرچه زودتر قدرت تیم را بیشتر کنم و آن تراکتور همیشگی باشیم.

مربی تیم تراکتور افزود: نیمه اول به پرس شدید مسجدسلیمان خورده بودیم. به تارتار تبریک می‌گویم چون تیم خوبی را درست کرده است. در مورد اینکه چرا از بازیکنان خارجی استفاده کردیم، باید بگویم اصلاً بحث ایرانی و خارجی نداریم. تلاش ما این است تاکتیکی بازی کنیم و از خلاقیت بازیکنان استفاده کنیم. یک مقدار از لحاظ ارتباط برقرار کردن با این بازیکنان از لحاظ زبان مشکل دارم و این کار را سخت کرده اما انصافاً خیلی خوب بازی کردند. در آینده هم خیلی به ما می‌توانند کمک کنند. آنها دوست دارند که به تیم ما کمک کنند.

الهامی خاطر نشان کرد: در مورد بازوبند کاپیتانی باید بگویم همه جا دعوا است که چه کسی آن را ببندد اما امروز بچه‌ها بازوبند را دست به دست می‌دادند و این مودت و دوستی تیم را نشان می‌دهد. سعید مهری، احمد موسوی و ساسان، امروز خوب بازی کردند و هیچ اختلافی وجود ندارد. من از این سه بازیکن راضی هستم. اگر احمد را تعویض کردیم، برای تغییر تاکتیک بود. این تعویض ما فقط برای تاکتیک بود.

مربی تیم تراکتورسازی در مورد گریه‌های مسعود شجاعی در بازی قبل گفت: شجاعی یکی از بازیکنان با تعصب تیم است. او بازی قبل وقتی تیم ما گل زد، روی سکوها گریه می‌کرد. کسی که 90 بازی ملی دارد و با اشکی که در دیدار قبل روی سکو ریخت، نشان داد یک بازیکن با تعصب است.

وی افزود: اصلاً بحث نقل و انتقال نیست. ما باید ببینیم چه پست‌هایی لازم داریم و چه کسی می‌تواند به تیم ما کمک کند. بعد از آن باید ببینیم این بازیکن باید ایرانی باشد یا خارجی. این بار باید بگویم که از همه نفرات راضی هستیم. تراکتور پرمهر‌ه ترین تیم ایران است. ما دست‌مان از لحاظ ترکیب باز است. 

الهامی عنوان کرد: نمی‌خواستم این را بگویم. هیچ تیمی از این دو تیم، فولاد و نفت مسجدسلیمان، پشت‌سر هم نتوانستند امتیاز بگیرند اما شش امتیاز گرفتیم. در 9 روزی که آمده بودم نمی‌شد کار خاصی روی خط حمله انجام داد. در دو هفته آینده باز هم نمی‌شود کار زیادی کرد. مجبوریم به طور گروهی حمله کنیم و به طور گروهی دفاع کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال امروز گویا بازیکنان تیم استرس داشتند آیا شما موافق این موضوع هستید یا خیر، اظهار داشت: بازی قبل استرس بچه‌ها بیشتر بود. این دیدار با وجود سلیمی بار دفاعی تیم بیشتر شد و از این نظر استرس برای گل‌ خوردن کمتر شد. امروز در ضد حمله اگر دقت می‌کردیم، می‌توانستیم به موقعیت‌های بیشتر و گل دوم برسیم.

تارتار: غافلگیر شدیم/ ماموریت من در مسجدسلیمان تمام شد

مهدی تارتار پس از شکست مقابل تراکتور اظهار داشت: درست است که این دیدار یک گل داشت اما جذاب و زیبا بود. تراکتور 15 دقیقه اول با توجه به جو ورزشگاه، خوب کار کرد و ما را تحت فشار قرار داد.

وی ادامه داد: بعد از آن دقایق، بچه‌های ما نبض بازی را در اختیار گرفتند. حریف در نیمه دوم ما را تحت فشار قرار داد و در یک ضربه ایستگاهی، ما را غافلگیر کرد. تلاش کردیم به بازی برگردیم اما تصمیم گیری ها اشتباه بود. 

سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان گفت:‌ از مالک تراکتور باید تشکر کنیم که در این شرایط هزینه زیادی را پرداخت می‌کند. امیدوارم تراکتور بتواند موفق باشد. بچه‌های ما هم انصافاً خوب کار کردند. ما در هفته‌های گذشته بدون باخت بودیم و حالا این دو تیم را کنار هم قرار بدهید تا ببینید با این بضاعتی که ما داریم، چه کار کرده‌ایم. ما از لحاظ کیفیت چیزی از تراکتور کم نداشتیم.

وی افزود: جو ورزشگاه در شروع هر دو نیمه باعث شد تراکتور با انگیزه‌تر باشد. به هر حال این تیم نیاز به این برد داشت. طبیعی است تیمی که چند میلیارد هزینه کرده، نیاز به پیروزی دارد. تراکتور این بازی را برد و این نتیجه را به آنها تبریک می‌گویم اما مستحق باخت نبودیم.

تارتار در پاسخ به این سؤال که گویا 30 درصد کل معوقات تیم را پرداخت کردند، آیا شما مدیران باشگاه را تهدید کرده‌اید، عنوان کرد: تهدید نکردم. ارتباط بسیار خوبی با مدیریت دارم. روزی که قرارداد بستیم، قول دادم تیم را در لیگ برتر نگه دارم. این تیم از لحاظ امکانات خیلی ضعیف است. فکر می‌کنم با شرایطی که دارد، دیگر سقوط نمی‌کند و من به قولم عمل کرده‌ام. مأموریت من در این تیم تمام شد. در این دو و سه بازی کنار تیم هستم تا مدیریت بتواند مربی مدنظر خود را انتخاب کند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا اگر زودتر تعویض می‌کردید نتیجه عوض نمی‌شد، گفت: ما بعد از تعویض‌ها گل خوردیم. به غیر از صحنه گل، هیچ موقعیتی به تراکتور ندادیم. تلاش می‌کردیم از ترکیب بازیکنان زوجی که داریم استفاده کنیم و از ضد حملات استفاده کنیم. اما در خط حمله خوب کار نکردیم.

تارتار اظهار داشت: در یک ضربه ایستگاهی توپ ما به تیر دروازه خورد اما توپ تراکتور وارد دروازه ما شد و به گل رسیدند. تنها تفاوت ما در این بازی، این بود. این برد مبارک حریف باشد.

اخبار مرتبط:

تراکتور 1 نفت مسجد سلیمان 0 ؛ اولین شکست نفتی‌ها رقم خورد

تگ ها


تراکتور نفت مسجد سلیمان تراکتور نفت مسجدسلیمان نشست خبری تراکتور نشست خبری نفت مسجد سلیمان نشست خبری مهدی تارتار مهدی تارتار هفته شانزدهم لیگ برتر هفته شانزدهم لیگ برتر ایران نشست خبری ساکت الهامی ساکت الهامی نفت مسجد سلیمان Tractor Tractor-نفت مسجد سلیمان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال