نشست خبری مربیان دو تیم پدیده و استقلال خوزستان

سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: توانستیم گل به موقعی بزنیم و با این پیروزی دل‌های ما به هم نزدیک شد...

سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: توانستیم گل به موقعی بزنیم و با این پیروزی دل‌های ما به هم نزدیک شد

مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت:در نیمه دوم خیلی بهتر شدیم و حتی روی 2-3 شوت از راه دور می‌توانستیم گل مساوی را بزنیم.

به گزارش مدال، کریم بوستانی در نشست خبری بعد از بازی با پدیده اظهار داشت:بازی امروز دو نیمه متفاوت داشت و ما آمدیم که ۳ امیتزا را بگیریم ولی بازیکنان ما خیلی عقب کشیدند.

وی افزود: پدیده تیم بزرگی است که تیم ما را به عقب راند و موفق شد گل بزند، در نیمه دوم خیلی بهتر شدیم و حتی روی 2-3 شوت از راه دور می‌توانستیم گل مساوی را بزنیم. به پدیده تبریک می‌گویم که در بالای جدول حضور دارد. همانطور که می‌دانید ما نتوانستیم امتیاز جمع کنیم و 6 امتیاز هم از ما کم شد اما امیدوارم که بازی های خوبی در ادامه انجام دهیم و در لیگ بمانیم.

بوستانی در خصوص داوری گفت: درست است که خورشیدی چند هفته غایب بود ولی مشکل خاصی در این بازی وجود نداشت.

وی در خصوص جدایی دلفی از استقلال گفت: دلفی فقط ۳ ماه با ما قرارداد داشت ولی مدیریت باشگاه ترجیح داد که این بازیکن به بلژیک برود و با بخشی از مبلغ انتقال وی پول بازیکنی که باعث کسر 6 امتیاز شده را پرداخت کند. ضمن آنکه اگر تاخیری در پرداخت پول رخ داد به خاطر این بود که ما تحریم بودیم و نمی‌شد این پول را پرداخت کنیم.

وی در خصوص اینکه با توجه به مسائل سخت افزاری آیا خوزستان  پتانسیل حضور 4 تیم در لیگ برتر را دارد یا خیر گفت:خوزستان همیشه در لیگ مدعی بوده و استقلال خوزستان قهرمان شده و فولاد هم همیشه جزو مدعیان بوده است. مشکل ما هم کسر 6 امتیاز بوده که جایگاهمان بد است.دلفی هم بازیکن آکادمی باشگاه بوده و باشگاه هم کار حرفه ای انجام داده است و اگر 3 ماه دیگه می‌گذشت  شاید دیگر پولی گیر باشگاه نمی‌آمد. در حال حاضر نفت مسجد سلیمان هم در لیگ خوب کار می‌کند و نفت ابادان هم همیشه در لیگ خوب بوده است.  اگر 4 سهمیه از خوزستان در لیگ برتر وجود دارد حق این استان بوده است. اگر 6 امتیاز از تیم ما کسر نمی‌شد مشکلی نداشتیم و می‌توانستیم خود را بالا بکشیم.

یحیی گل‌محمدی در نشست خبری بعد از بازی با استقلال خوزستان اظهار داشت: ما بازی را خوب شروع کردیم و موقعیت های خوبی در نیمه اول داشتیم و توانستیم گل به موقعی هم بزنیم ولی کار را برای خودمان سخت کردیم چون نتوانستیم گل دوم را بزنیم.

وی افزود: استرس بردن روی عملکرد بازیکنان ما تاثیر گذاشت ولی در مجموع فرصتی به حریف ندادیم. اینگونه بازی‌ها همیشه ترس آور است که به تساوی کشیده شود هر چند با این برد دلهای ما به هم نزدیک شد. خیلی خوشحالم از ۳ امتیازی که گرفتیم چون در بالای جدول ماندیم. استرس خیلی زیادی برای این ۳ امتیاز داشتم و باید بگویم استقلال خوزستان با وجود انتهای جدولی بودن خوب کار کرد و حتی مقابل سپاهان هم حقشان برد بود. به آنها تبریک می‌گویم ولی به هوادرانمان تبریک می‌گویم که در اولین بازی دور برگشت به این شکل از ما حمایت کنند و امیدوارم در ادامه راه مثل نیم فصل اول که بردهای متوالی داشتیم کار را ادامه بدهیم. ضمن آنکه به حمایت مسئولان شهر هم نیاز داریم.

سرمربی پدیده مشهد با تاکید بر اینکه گل نخوردن تیمش مهم تر است گفت: ما در نیم فصل اول با همین شرایط کار را پیش بردیم. من دوست ندارم اعتمادم را نسبت به بازیکنانم از دست بدهم، باید این اعتماد ادامه دارد باشد ولی نیم فصل دوم خیلی سخت تر از نیم فصل اول است. فکر نمی‌کنم نسبت به بازیکنانم تا آخر فصل اعتماد نکنم و با جوان‌هایی که داریم کار را ادامه می‌دهیم.

وی  در خصوص داوری و اخراجش از زمین گفت:من آن صحنه را احساس کردم که خطا بوده و اعتراضم به همین موضوع بود. زدن یک گل تضمینی برای برد مانبود، اگر در آن صحنه ما گل می‌زدیم من اصلا استرس برد نداشتم، اگر آن صحنه خطا نبود باید از خورشیدی عذر‌خواهی کنم، من از تیم داوری هم تشکر می‌کنم و حتی بعد از بازی با او حرف زدم و گفت اگر آن صحنه خطا بود از داوری می‌روم!

گل محمدی در خصوص مهیخانی گفت: تا قبل از زدن گل خوب کار کرد ولی عطش او بعد از گل خوابید. با او حرف زدم و گفتم باید عطش بیشتری برای گلزنی داشته باشد. او جوان است و باید بیشتر تمرین کند. البته ما صبری و نبی‌زاده را از جوان‌ها داریم و مطمئنا آنها اینده فوتبال مشهد خواهند بود.

سرمربی تیم فوتبال پدیده در خصوص استفاده از علی نعمتی به جای ناصحی گفت: برنامه بازی ها به شکلی است که هر 4 روز بازی می‌کنند. برنامه ریزی ما هم به شکلی است که به بازیکنان فشار نیاید.امروز در دفاع چپ این فرصت به علی نعمتی داده شد و اکثر بازیکنان ما در یک سطح هستند. هر کدام از بازیکنان ما وظایف خود را می‌دانند و می‌توانند عملکرد بازیکن قبلی را جبران کنند. من از نعمتی راضی بودم.

وی در خصوص اهدافش برای جام حذفی و دیدار با پرسپولیس گفت: الان زود است در مورد جام حذفی حرف بزنیم. بعد از این بازی فقط باید به نفت آبادان فکر کنیم. به هر صورت بازی کردن با پرسپولیس در جام حذفی در آزادی سخت است اما تلاش می‌کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

گل محمدی در پایان در خصوص هم امتیاز شدن با پرسپولیس گفت: رقابت در بالای جدول سخت است و سپاهان هم مدعی است. تراکتورسازی و استقلال هم خوب تقویت شده اند و رقابت بین این 5 تیم بالای جدول است. زود است که بخواهیم در مورد مدعی بودن حرف بزنیم،اگر چه ما از نظر امکانات حرفی نداشته باشیم ولی از نظر فوتبالی جلوی این تیم ها خیلی حرف داریم.