نشست خبری مربیان دو تیم پدیده و نفت آبادان پیش از دیدار فردا

مربی تیم پدیده خراسان گفت: من برای کسی نوشابه باز نمی‌کنم اما همه گل‌محمدی را می‌شناسند....

مربی تیم پدیده خراسان گفت: من برای کسی نوشابه باز نمی‌کنم اما همه گل‌محمدی را می‌شناسند.

به گزارش مدال، ساکت الهامی مربی تیم پدیده خراسان در نشست خبری پیش از بازی با صنعت نفت،‌ گفت:‌صحبت کردن در اینجا سخت است چون فوتبال در پوست و خون آبادانی‌هاست. همه آنها فوتبال فهم هستند، بازی بسیار سختی را پیش رو داریم. تیم خوب صنعت نفت که فکر می‌کنم نتایجش اصلا گویای کیفیت فوتبالش نیست. بسیار تیم باکیفیتی است. به نظرم جایگاهش اصلا اینجای جدول نیست. مهره‌های خیلی خوبی دارد. می‌تواند خیلی بهتر از اینها باشد. کادر بسیار توانمندی دارد، من فکر می‌کنم در خیلی از بازی‌ها شاید مقداری بدشانسی گریبان آنها را گرفت،‌کاملا می‌دانیم که بازی بسیار سختی داریم.

الهامی در ادامه گفت: ما هم تیم‌مان شرایط خوبی دارد، بعد از برد استقلال خوزستان آماده‌ایم که یک بازی بسیار خوب و با برنامه همراه با نتیجه و بازی تماشاگر پسند داشته باشیم. ما مصدوم نداریم اما آقای گل‌محمدی را که جا دارد اینجا در چند لحظه‌ای در موردش صحبت کنم، به همراه نخواهیم داشت. همه فوتبال ایران در مورد شخصیت، اخلاق و حجب و حیایی که دارد می‌دانند، او با یک اعتراضی که به حق بود ضربه‌ای که می‌توانستیم صاحب گل شویم در بازی گذشته یک اعتراض کوچک کرد که متاسفانه اخراج شد. نباید کار به جایی برسد که برای بعضی‌ها شک و شبهه ایجاد شود که تبعیض قائل می‌شوند.

مربی تیم پدیده خراسان در ادامه گفت‌: خیلی از مربیان در کنار خط خیلی بدتر از این حرف‌ها و اعمال را انجام می‌دهند اما هیچ اتفاقی نمی‌افتد اما آقای گل‌محمدی آدم بسیار متواضع و آرامی است،‌ او اعتراض آرامی کرد که اخراج شد و ما در بازی سختی که با صنعت نفت داریم مربی خوب‌مان را نداریم. این بازی می‌تواند یک بازی حساس برای آینده لیگ و نیم فصل دوم امسال باشد. من فکر می‌کنم مقداری در چیدمان داوری‌ها یا کمیته انضباطی در نگرشش نسبت به برخی افراد باید تعامل و تجدید نظری کند. حداقل همه شما آقای گل‌محمدی را می‌شناسید. من آدمی نیستم که بخواهم برای کسی نوشابه باز کنم. آقای گل‌محمدی همه از او شناخت دارند که چه آدم اخلاق مداری است و با این جور مسائل برخورد می‌کند اما متاسفانه به ناحق در بازی فردا حضور ندارد.

الهامی در پایان گفت: بازیکن غایبی نداریم، خوشبختانه همه بچه‌های ما سرحال هستند. یکی دو نفر مصدومیت جزئی دارند که فکر می‌کنم تا فردا رفع شود و انشاالله یک بازی خوب با تیم خوب صنعت نفت که تماشاگر پسند باشد، برگزار می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان،‌گفت: دیدار سختی مقابل پدیده داریم و امیدوارم فردا مقابل این تیم قوی ترک عادت نکنیم.

به گزارش مدال، پائولو سرجیو در نشست خبری قبل از دیدار مقابل پدیده در جمع خبرنگاران،‌گفت:‌ یک بازی سخت دیگر در پیش داریم. مقابل حریف قدرتمندی بازی داریم. امیدوارم هستم مثل گذشته که عادت به انجام بازی خوب مقابل تیم‌های قوی داریم فردا هم خوب عمل کنیم. امیدوارم با حمایت هواداران نتیجه خوبی بگیریم.

وی افزود: امیدوارم فردا تمرکز خوبی داشته باشیم. جزئیات بسیار کوچک باعث شده امتیازات زیادی را از دست بدهیم به همین خاطر باید برای بازی فردا تمرکز خوبی داشته باشیم. تیم از لحاظ بدنی در شرایط خوبی قرار دارد و امیدوارم فردا نتیجه خوبی بگیریم. نمی‌دانم عقیل کعبی می‌تواند فردا بازی کند یا نه. در یکی ازتمرینات‌ ضربه‌ای به قفسه سینه او خورد که همچنان احساس درد می‌کند.

سرمربی نفت آبادان در مورد وضعیت فاخر تهامی، اظهار داشت: او بچه بسیار خوبی است و اصلا مشکلی وجود ندارد. او یکی از جوان‌های تیم است که مثل جوان‌های دیگر شانس خوبی برای بازی دارد. جوانانی که در پست او هستند آماده‌تر از فاخر هستند. او در پستی است که بازیکنانی مثل بالوتلی، سلمانی، ریکانی و ... حضور دارند و آمادگی بازیکنان باعث می‌شوند که در ترکیب قرار بگیرند. برای اینکه بتوانیم به جوانان شانس بازی بدهیم باید تیم در نتیجه گیری خوب عمل کنند. بازیکنان با تجربه تری داریم که باید مسئولیت تیم را روی شانه بکشند تا بتوانیم به شرایط بازی برسیم. فاخر بازیکنی است که به او اعتماد دارم.

تگ ها


صنعت نفت آبادان شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال