نشست خبری منصوریان ؛ اعتراض شدید به داوری

سرمربی استقلال با حضور در نشست خبری پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد. به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، علیرض ......

سرمربی استقلال با حضور در نشست خبری پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

 

به گزارش مدال به نقل از  "ورزش سه"، علیرضا منصوریان بعد از تساوی خانگی و از دست رفتن دو امتیاز حساس با حضور در نشست خبری پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد. مشروح صحبتهای سرمربی استقلال در ادامه می آید:

 

 

دو پنالتی برای ما نگرفتند و من نگران هستم

 

در دو نیمه بازی مالکانه ای داشتیم و مسلط بر بازی بودیم. توپ و میدان در اختیار ما بود و رحمتی تنها  یک یا دو بار به زحمت افتاد. روز گذشته نیز گفته بودم که تلاش می کنیم تا هم نتیجه بگیریم و هم بازی مالکانه و خوبی ارائه دهیم. استقلال صنعتی در دفاع باقی ماند اما ما چند شانس داشتیم که از آنها استفاده نکردیم. روی دو صحنه پنالتی اما مشکوک هستیم. از سایت ورزش سه ویدئو بازی را تماشا کردم تا در نشست خبری حرف اشتباه نزنم. روی پنالتی اول از طبقه دوم نیز مشخص بود که لباس قربانی در آمد اما داور در 12 متری ندید و به او نیز گفتم. اگر پنالتی ما دیده می شد، ویسی مجبور بود جلو بیاید و اگر این اتفاق رخ می داد ما به خواسته های خود می رسیدیم. روی شهباززاده نیز پنالتی رخ داد. وقتی پای سجاد را می زند، او دیر به زمین می افتد و یک کارت نیز به ناحق گرفت. پنالتی استقلال صنعتی نیز پنالتی نبود و داور در آن صحنه درست عمل کرد. دو پنالتی برای ما نگرفتند و من نگران هستم. نگران هستم اتفاقات هفته گذشته روی تیم ما اثر نگذارد. اگر شما جای من باشید و اتفاقات هفته گذشته و دو پنالتی را نگاه کنید، نگران می شویم.

 

 

همه دیدند جز داور


نمی شود همه استادیوم یک صحنه را ببینند اما داور نبیند. کمک داور نیز می توانست کمک کند اما ندید. به داور فوق العاده اعتراض داریم زیرا جریان بازی عوض می شد. چند موقعیت خوب دیگر داشتیم اما گل نشد. پیام بازی این بود که مالکانه و محکم بازی کردیم اما در ضربات آخر بی دقت بودیم و موفق به گلزنی نشدیم. عملکرد مالکانه تیم من را راضی کرد. به تیم ویسی نیز با وجود بازی دفاعی خسته نباشید می گویم.

 


ترکیب ثابت ندارم


من ترکیب ثابت ندارم و فصل گذشته نیز نداشتم. اگر قرار باشد 11 بازیکن ثابت داشته باشیم و 3 بازیکن تعویضی دیگر نباید بازیکن جذب کرد. فکر می کنم ترکیب ثابت یعنی نیمی از تیم غایب هستند و نیمکت تیم سبک می شود. ترکیب ما ترکیبی از بهترین های هفته است. هر سرمربی یک اعتقادی دارد و نگاه ما طی فصل است که در بهمن و اسفند بازی سختی برای ما وجود دارد. ساختار اصلی خود را پیدا کردیم اما وقتی داور یک تصمیم اشتباه می گیرد، این اتفاقات رخ می دهد. ما باید 20 بازیکن آماده داشته باشیم. دروازه بان، یکی از دو مدافع، یکی از هافبک های دفاعی، یکی از هافبک های تهاجمی و یک مهاجم ثابت هستند و بقیه تعویض می شوند.

 

 

از وریا بسیار راضی هستم


در تمرین کشاله خسرو حیدری آسیب جزئی دید. تیم پزشکی تلاش کرد تا او را برساند اما به او گفتم نمی خواهم بلند مدت تو را از دست بدهم. وریا غفوری با ما پیش از بازی گرم کرد و ما احساس کردیم شاید مصدومیت خسرو تشدید شود و از او استفاده نکردم. از عملکرد وریا راضی هستیم و اینکه او 2 بار تک به تک شد برای ما بسیار خوب است.

 

 

مجتبی به تیم ما ریتم می دهد


مجتبی جباری بعد از 4 سال به ترکیب استقلال اضافه شد و من نباید درباره او صحبت کنم. هواداران به او اطیمنان دادند و نشان دادند که از او در گذشته راضی هستند. مجتبی جباری در 10 سال گذشته جز 3 هافبک برتر در کنار مبعلی و نوید کیا است. خوشحالم که با صلابت برای ما بازی کرد و فکر می کنم او در طی فصل به ما کمک خواهد کرد. جباری در ریتم تیمی به ما کمک خواهد کرد.

 


اصرار داشتم قائدی به هر قیمتی جذب شود


قائدی جوان کم سن و سال استقلال است. من به توفیقی و افتخاری اصرار کردم او را به هر قیمتی جذب کنند. باید از او از لحاظ اخلاقی مراقبت کنیم. از خانواده او خواستیم به تهران سفر کنند تا در کنار این بازیکن باشند. همچنین به لحاظ فیزیکی باید این بازیکن را تغییر بدهیم تا به فرم بدنی خوب برسد. عملکرد فوق العاده خوب او باعث می شود بیشتر از او مراقبت کنیم. رسانه با سرعتی که در شناساندن بازیکنان به مردم دارد باعث می شود او در معرض آسیب ببیند. همه تیم ما او را به چشم برادر کوچک نگاه می کنند و اعضای کادرفنی نیز او را به چشم یک فرزند نگاه می کنیم. قائدی شروع خوبی داشت و این خاصیت استقلال و پرسپولیس است که بازیکن در 20 دقیقه محبوب می شود و ما باید از او مراقبت کنیم تا مسیر رشد را ادامه دهد.

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال