نشست خبری مورینیو ,بوچتینیو

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت- تاتنهام در یک بازی خانگی توانست منچستریونایتد را با نتیجه 2-1 شکست دهد تا رده دوم خود را تثبیت کند ......

   به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت- تاتنهام در یک بازی خانگی توانست منچستریونایتد را با نتیجه 2-1 شکست دهد تا رده دوم خود را تثبیت کند. منچستر هم همچنان در رده ششم ایستاده. نشست خبری مربیان دو تیم در پایان بازی را می خوانید:

پوچتینو، سرمربی تاتنهام: دستاوردهای بزرگی در فصل جاری به دست آوردیم. گرچه به خاطر از دست دادن قهرمانی ناامید هستیم اما حضور در رتبه دوم، کسب 80  امتیاز و بی شکست بودن در آخرین فصل حضور در وایت هارت لین خوشحال کننده است. از نظر من رتبه دوم برای تاتنهام یک افتخار است اما ما به قهرمانی هم نزدیک بودیم و این موضوع مرا ناراحت می کند اما به فصلی که گذشت افتخار می کنم. نگاه ما باید رو به آینده باشد و من از اتفاقات فصل جاری بسیار خوشحالم اما در حال حاضر باید تمرکز خود را روی 2 بازی آخر قرار دهیم.

مورینیو، سرمربی یونایتد: من از تمام ظرفیت تیم استفاده کردم و بازیکنانم انگیزه زیادی داشتند تا آخرین دیدار خارج از خانه را با برد پشت سر بگذارند. ما برای پیروزی  وارد میدان شدیم و سعی کردیم با وجود استفاده از بازیکنانی که در ترکیب اصلی حضور ندارند، در زمین تعادل ایجاد کنیم. من به بسیاری از بازیکنام استراحت دادم زیرا لیگ برتر رقابتی است که ما خیلی علاقه نداریم در آن شرکت کنیم. هیچ تیمی نمی تواند با 15 بازیکن در دو جام بزرگ شرکت کند و از نظر من و بر خلاف نظر مردم این ریسک محسوب نمی شود زیرا چنین کاری امکان پذیر نیست.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال