نشست خبری «مورینیو» پیش از دیدار با وستهام

ژوزه مورینیو در عصر چهارشنبه، در نشست خبری خود پیش از دیدار با وستهام در رقابت های لیگ برتر حاضر شد ......

ژوزه مورینیو در عصر چهارشنبه، در نشست خبری خود پیش از دیدار با وستهام در رقابت های لیگ برتر حاضر شد.

گفته های آقای خاص را به نقل از MEN می خوانید:

درباره سر الکس فرگوسن

این مسئله شخصی است. خانواده او خواستار حفظ حریم خصوصی خود شده و این چیزی است که من قصد پایبندی به آن را دارم. (نزدیکان او) خیلی خوشبین هستند. آن بسیار بسیار مثبت اندیشند و ما (به ریکاوری راحت او) اطمینان داریم.

وضعیت مصدومان تیم 

لوکاکو و فلینی دو بازیکنی هستند که برای بازی فردا در دسترس نیستند و جدای از این مسئله، جونز و سانچز برگشته اند و هیچ مشکل دیگری وجود ندارد.

واکنش تیم به شکست برابر برایتون 

همه آن ها به خوبی کارشان را می کنند، حتی در هفته هایی که عملکرد بدی داشته اند و یا نتایج بدی گرفته اند. هرگز حرفی منفی درباره رویکرد حرفه ای بازیکنان خود در طول فصل ندارم و هفته ای که گذشت هم از این قاعده مستثنی نبود.

مایکل کریک 

او در آخرین بازی تیم در اولدترافورد که همان آخرین بازی در لیگ برتر باشد، در ترکیب ابتدایی قرار خواهد گرفت و بازوبند کاپیتانی را به بازو خواهد بست. او در بازی برابر واتفورد از ابتدا به میدان می رود.

توضیحات بیشتر در مورد تاثیر کریک و آینده اش در باشگاه

مهم ترین مسئله این است که مرد باشی. مرد با حروف بزرگ، یک مرد واقعی. فوتبال افراد زیادی ندارد که این گونه باشند و نه فقط فوتبال، بلکه در جامعه هم چندان چنین فردی را نمی یابید پس وقتی فردی دارای این خصوصیات را داشته باشید، باید برایش ارزش قائل شوید و آن را نگه دارید. در این مورد مسئله من نیستم، مسئله باشگاه است که او سالیان خوشی در آن داشته و حالا که بدنش خسته شده است، من و باشگاه خواستار حفظ او هستیم. مایکل توانایی هایی دارد که معتقدیم می تواند از او یک مربی خوب بسازند. راه های زیادی برای انتقال از عرصه بازیکنی به مربیگری وجود دارد؛ برخی ترجیح می دهند چند سالی را به مطالعه بپردازند یا راهی فوتبال پایه شوند. در این مورد تصمیم گیری ما بر این مبنا بوده که او لباسش و رختنکنش را عوض کند و به یک کمک مربی تبدیل شود. من شرایط خیلی خوبی برای تکامل دستیاران خود فراهم می سازم و به نظرم مایکل می تواند نقش بسیار مثبتی برای ما داشته باشد.

درباره مصدومیت فلینی

مشکلی عضلانی دارد. در تلاش هستیم امکان حضور او در بازی آخر را ارزیابی کنیم. 

تگ ها


اخبار روز منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال