نشست خبری کی‌روش در کلمبیا؛ ساعت ۲۱ امشب

نشست رسانه‌ای کارلوس کی‌روش ساعت 12:30 به وقت محلی (21 امشب به وقت تهران) در محل فدراسیون فوتبال این کشور برگزار می‌شود....

نشست رسانه‌ای کارلوس کی‌روش ساعت 12:30 به وقت محلی (21 امشب به وقت تهران) در محل فدراسیون فوتبال این کشور برگزار می‌شود.

به گزارش مدال، نشست رسانه‌ای کارلوس کی‌روش ساعت ۱۲:۳۰ به وقت محلی (۲۱ امشب به وقت تهران) در محل فدراسیون فوتبال کلمبیا برگزار می‌شود. بر اساس اعلام فدراسیون فوتبال کلمبیا ۲ نماینده رادیو، ۲ نماینده کانال‌های تلویزیونی، ۲ نماینده روزنامه‌ها و یک نماینده رسانه‌های اینترنتی می‌توانند در نشست خبری امروز پرسش‌های خود را از کارلوس کی‌وش، سرمربی جدید تیم ملی این کشور مطرح کنند. در سالن نشست خبری کارلوس کی‌روش از ساعت ۱۱:۳۰ باز می‌شود و ساعت ۱۲:۱۵ بسته خواهد شد. ۱۵ دقیقه پس از آن نیز نشست خبری آغاز می‌شود.

فدراسیون فوتبال کلمبیا در ادامه این اطلاعیه خود آورده است: «استخدام کارلوس کی‌روش نشان‌دهنده عزم فدراسیون فوتبال کلمبیا برای موفقیت در ورزش ملی است، زیرا اطمینان داریم که حضور او برای فوتبال کلمبیا موفقیت‌آمیز خواهد بود و برای هواداران نیز شادی به ارمغان می‌آورد.»