نشست رئیس فدراسیون کشتی با اعضای فراکسیون راهبردی و ورزش مجلس

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی در نشست مشترک فراکسیون راهبردی و ورزش مجلس شورای اسلامی حضور یافت....

به گزارش خبرگزاری مهر، رئیس فدراسیون کشتی که با دعوت نمایندگان در این نشست حضور یافته بود، گزارش کاملی از اقدامات فدراسیون کشتی در ۱۷ ماه گذشته ارائه داد و به مشکلات پیش روی ورزش ملی کشور از جمله شیوع ویروس کرونا و مشکلات مالی اشاره کرد.

دبیر همچنین توضیحات کاملی را در مورد مسائل مختلفی که در چند سال گذشته باعث شده جمعیت کشتی گیران کشور کاهش پیدا کند به نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ارائه داد.

وی همچنین در مورد برنامه‌های پیش روی فدراسیون کشتی از جمله برنامه‌های تیم‌های ملی برای کسب سهمیه‌های باقی مانده به جهت حضور در المپیک توکیو توضیحاتی را عنوان کرد.

نمایندگان حاضر در این جلسه نیز با تأکید بر اینکه کشتی ورزش ملی کشور و پرافتخارترین رشته ورزشی به جهت کسب مدال در میادین المپیک و جهانی محسوب می‌شود، حمایت کامل خود را از این رشته ملی، مذهبی و سنتی اعلام کردند.

اعضای فراکسیون راهبردی و ورزش مجلس شورای اسلامی همچنین اقدامات انجام شده در ۱۷ ماه گذشته توسط فدراسیون کشتی را مثبت ارزیابی کرده و چند تن از نمایندگان نیز حضور رئیس فدراسیون کشتی به منظور بررسی کشتی در استان‌ها را اقدامی اثرگذار و خوب دانستند.

تگ ها


فدراسیون کشتی فراکسیون ورزش مجلس علیرضا دبیر