نشست مشترک عرب با مدیران اسپانسر پرسپولیس

مدیران باشگاه پرسپولیس در یک نشست مشترک با نمایندگان حامی مالی این باشگاه حضور یافتند....

مدیران باشگاه پرسپولیس و یک اپراتور تلفن همراه در نشست مشترک شرکت کردند.
به گزارش مدال، نشست مشترک مدیران عامل پرسپولیس و ایرانسل عصر امروز، یکشنبه 19 خردادماه در شرکت ایرانسل برگزار شد و طرفین درخصوص کمک‌های مالی ایرانسل و برنامه‌های باشگاه پرسپولیس گفت‌وگو کردند.
در این نشست ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به فعالیت‌های اثربخش ایرانسل در حوزه فوتبال گفت: سامانه 3030 کاملاً معتبر و در خدمت باشگاه است و ایرانسل در این چند سال به عنوان منجی باشگاه عمل کرده و ما تمایل داریم ایرانسل همچنان در کنار باشگاه بماند.
همچنین دکتر بیژن عباسی آرند، مدیرعامل ایرانسل نیز با تبریک قهرمانی‌های پرسپولیس گفت: ایرانسل با تمام توان آماده کمک به باشگاه‌ها در راستای رسیدن به برنامه‌هایی که منجر به ایجاد درآمد پایدار می‌شود است و همواره سعی کرده تا بستر چنین شرایطی را برای باشگاه‌ها فراهم کند.
مدیرعامل ایرانسل در ادامه راهکارهایی عملی برای نیل به اهداف طرح شده نیز ارائه کرد. در این نشست علاوه‌ بر مدیران عامل دو باشگاه و جمعی از مدیران ایرانسل، جعفر کاشانی، مهدی محمدنبی و علی رغبتی از اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس نیز حضور داشتند.
هم‌چنین مدیران ایرانسل صبح امروز نیز جلسه مشابهی را با امیرحسین فتحی برگزار کردند و به عنوان اسپانسر اصلی دو باشگاه بزرگ پایتخت به دنبال رفع مشکلات مالی موجود و جلب رضایت هواداران پرشمار آن‌ها هستند.

اخبار مرتبط:
دلگرمی سرپرست پرسپولیس به هواداران/خلیلی: برانکو تنها گزینه باشگاه است
اتفاقات عجیب در پرسپولیس/ تماس‌های مشکوک با دو بازیکن
مدت زمان مهلت برانکو به پرسپولیس مشخص شد

تگ ها


پرسپولیس اسپانسر پرسپولیس دیدار مدیران پرسپولیس با ایرانسل مدیریت پرسپولیس اسپانسر فوتبال