نشست مهم تابش و قلعه نویی برای حضور در تیم ملی فوتبال ایران

مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان جلسه ای مهم با سرمربی این تیم برگزار کرد. نشستی که گفته می شود به حضور قلعه نویی در تیم ملی فوتبال ایران مربوط بوده است....

به گزارش مدال، فدراسیون فوتبال ایران همچنان در تلاش است تا سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران را انتخاب کرده و هدایت این تیم برای ادامه بازی های مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی 2022 قطر و جام ملت های 2023 آسیا را مشخص کند.

از قرار معلوم مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان جلسه ای طولانی با امیر قلعه نویی برگزار کرده است. این نشست که دو تن دیگر از مسئولان باشگاه سپاهان نیز حضور داشتند پشت درهای بسته برگزار شده است. جلسه ای که گفته می شود درباره پیشنهاد تیم ملی فوتبال ایران به امیر قلعه نویی نیز صحبت های مفصلی صورت گرفته است.

پیشنهاد فدراسیون نشینان به قلعه نویی از طریق یک واسطه صورت گرفته است و هنوز پاسخ روشنی از جانب قلعه نویی که با سپاهان قرارداد دارد ارائه نشده است.

پیگیری های خبرنگار مدال نشان می دهد قلعه نویی به احتمال فراوان جلسه ای را با سران فدراسیون تا پایان هفته خواهد داشت تا برنامه خود را بصورت مکتوب ارائه دهد.

باید دید مدیران سپاهان مجوز حضور این مربی در تیم ملی فوتبال ایران را خواهند داد یا پرافتخارترین مربی ایرانی لیگ برتر به فعالیت خود در جمع زردپوشان اصفهانی ادامه می دهد.

بیشتر بخوانید:

سپاهان فردا شروط خود را به تراکتور اعلام می‌کند؛ آقایی در اتاق انتظار

تگ ها


امیر قلعه نویی سپاهان تیم ملی فوتبال ایران فوتبال