نشست کادرهای فنی تیم ملی با مسئولان فدراسیون کشتی برگزار شد

پس از اعلام تقویم فنی اتحادیه جهانی کشتی، نشست کادرهای فنی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان کشورمان با مسئولان فدراسیون برگزار شد....

به گزارش مدال و به نقل از فدراسیون کشتی، با توجه به اعلام تقویم فنی مشروط از سوی اتحادیه جهانی، فدراسیون کشتی ۲جلسه مجزا با کادرهای فنی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان در مورد برنامه ریزی و چگونگی آغاز تمرینات و مسابقات در شرایط بحرانی برگزار کرد.

در این جلسات فدراسیون کشتی با استماع نظرات کادرهای فنی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی و با توجه به اینکه در شرایط بحرانی کنونی هنوز اجازه فعالیت های کشتی صادر نشده و زمان کوتاهی تا آغاز مسابقات جهانی درنظر گرفته شده ، مقرر کرد با استفاده از تمامی ظرفیت های موجود، نسبت به چگونگی شرایط تمرینی کشتی گیران و انتخاب نفرات اقدام شود.

بر این اساس کادر فنی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی جلسه ای را به صورت مشترک با حمید سوریان نایب رئیس فدراسیون در اسرع وقت برگزار کرده و پس از آن پیشنهادات خود را در این زمینه به فدراسیون کشتی اعلام تا تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ شود.

 با توجه به حساسیت ویژه به دلیل وجود شرایط بحرانی و مشروط بودن برگزاری مسابقات، در صورت نیاز، تصمیمات مقتضی در جلسات آتی گرفته خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

کمیل قاسمی: اجازه نمی‌دهم پشت پرده‌های کشتی مخفی بماند

غول کشتی روسیه در انتظار حکم پرونده دوپینگ

 

 

تگ ها


فدراسیون کشتی نشست هم اندیشی کشتی آزاد کشتی فرنگی کشتی