نصراله‌زاده: اسپانیا در تورنمنت‌ها همیشه مدعی قهرمانی بوده است

مربی تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان تاکید کرد: پس از رسیدن به فینال، حالا به دنبال کسب جام قهرمانی هستیم....

مربی تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان تاکید کرد: پس از رسیدن به فینال، حالا به دنبال کسب جام قهرمانی هستیم.

به گزارش مدال، محسن نصراله زاده در ابتدا گفت: بازی مقابل امارات بازی بسیار سنگینی بود و تیم امارات در یکسال اخیر کاملا تغییر کرده است و کاملا به روز بازی می‌کند که از نظرم در سال‌های آینده رغیب خوبی برای تیم های سطح یک دنیا خواهد شد.

وی ادامه داد: بازیکنان در غیاب احمدزاده و اکبری بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتند و با استفاده از تجربه هایشان توانستند بر میزبان پیروز شوند. در واقع بازیکنان بدون اشتباه کار کردند و نتیجه را به نفع ما رقم زدند.

مربی تیم ملی فوتبال ساحلی درباره بازی امشب برابر اسپانیا در فینال جام بین قاره ای گفت: امیدواریم که امشب بازی خوبی برابر اسپانیا به نمایش بگذاریم. این تیم از همان سال‌های ابتدا همیشه مدعی قهرمانی در تورنمنت‌های مختلف بوده است. هدف اولیه ما رسیدن به فینال بود اما از الان همه تلاشمان را به کار میگیریم تا با ارائه یک بازی خوب، با کسب جام قهرمانی مسابقات را به پایان برسانیم.

نصراله‌زاده درخصوص وضعیت بازیکنان مصدوم تیم گفت: در دو بازی اخیر احمدزاده و اکبری را در اختیار نداشتیم. احتمالا احمدزاده را برای بازی امشب در اختیار داشته باشیم. اکبری که تا 3 هفته آینده امکان حتی حضور در تمرینات را ندارد. ضمن اینکه مسلم مسیگر هم از چند ناحیه احساس درد دارد که امیدواریم امشب بتواند مانند همیشه مثمر ثمر بازی کند.

بیشتر بخوانید:

حسینی: اسپانیا تیم بسیار باهوش و حرفه‌ای است

 

تگ ها


فوتبال ساحلی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران جام بین قاره ای فوتبال ساحلی محسن نصر الله زاده