نصرتی: از هتل تا ورزشگاه ۶ بار ارنج تیم ما تغییر کرد

بازیکن تیم فوتبال نفت تهران گفت:ما ارنج تیم را از زمانی که از هتل به سوی ورزشگاه راه افتادیم ۶ بار تغییر دادیم، این این شرایط با ۱۱ بازیکن به گرم کردن پرداختیم ......

بازیکن تیم فوتبال نفت تهران گفت:ما ارنج تیم را از زمانی که از هتل به سوی ورزشگاه راه افتادیم ۶ بار تغییر دادیم، این این شرایط با ۱۱ بازیکن به گرم کردن پرداختیم.
به گزارش مدال و به نقل از وبسایت نود ، محمد نصرتی پس از دیدار تیمش مقابل سپیدرود رشت اظهار داشت: ما ارنج تیم را از زمانی که از هتل به سوی ورزشگاه راه افتادیم ۶ بار تغییر دادیم، این این شرایط با ۱۱ بازیکن به گرم کردن پرداختیم ولی متأسفانه باز هم استرس وارد تیم ما شد ولی با این اوصاف بعد از صحبت های حمید درخشان بین دو نیمه با همدلی توانستیم نتیجه خوبی را کسب کنیم. به همدیگر قول دادیم و یا علی گفتیم و با توجه به اتفاقاتی که برایمان به وجود آمده بود تمرکز نداشتیم، متأسفانه گل زودهنگامی خوردیم ولی توانستیم در نیمه دوم جبران کنیم.
وی در خصوص پنالتی گفت: جا داره از عیسی آل کثیر تشکر کنم، فوق العاده کار کرد، واقعاً بازیکن با استعدادی است. قبل از بازی حمید درخشان به من گفته بود اگر پنالتی شد خودت بزن که خداراشکر این اتفاق افتاد و قسمت بود که ما زدیم و خوشحالم که گل پیروزی تیمم را به ثمر رساندم
وی در پایان افزود: قطعاً خیلی سخت است امیدوارم هرچه سریعتر این مشکلات تمام شود، با گفتن این حرف ها از سوی من فکر نمی کنم اتفاق خاصی بیفتد. خیلی از این تیم ها هستند که مشکلاتی مثل ما دارند و درگیر هستند ولی امیدوار هستم این اتفاق زودتر حل شود. همانطور که می دانید ما نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا هستیم و باید از اعتبار فوتبال ایران دفاع کنیم همان طوری که تیم ملی مان فوق العاده کار کرد و به جام جهانی صعود کرد، باید تلاش کنیم که تیم های باشگاهی مان در مسابقات بین المللی هم خوش بدرخشد مثل یکسری از تیم ها نباشیم که در آسیا فقط زنگ تفریح حضور داشته باشیم. ان شاالله جوری اتفاق بیفتد که همگی دست در دست هم دهیم و بتوانیم در ادامه شرایط خوبی را برای تیم نفت رقم بزنیم.

تگ ها


اخبار روز فوتبال