نصرتی: تراکتور تا الان نتایج خوبی گرفته است

مدافع ملی پوش اسبق تراکتور عملکرد تراکتور در آسیا را نسبت به شرایط موجود مثبت ارزیابی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، محمد نصرتی، ملی پوش سابق فوتبال ایران که سابقه بازی در تیم هایی چون تراکتور و پرسپولیس را در عرصه باشگاهی دارد، در فصل جاری هدایت تیم پارس جنوبی را در لیگ دسته یک به عهده دارد. او هفته گذشته به کرونا مبتلا شد اما خوشبختانه در حال حاضر وضعیت سلامتی اش امیدوار کننده است. به همین منظور خبرنگار ما گفت و گویی را با محمد نصرتی انجام داد تا ضمن اطلاع از حال او، نظرش را در مورد عملکرد تراکتور، تیمی که با آن سابقه بازی در لیگ قهرمانان آسیا را دارد جویا شود. حاصل این گفت و گو را در ادامه می خوانید:

۴ روز اول کرونا خیلی سخت بود

۸ روز هست که درگیر کوید ۱۹ هستم. ۴ روز اول خیلی خیلی سخت بود ولی خدا را شکر الان بهترم. تشکر می کنم از همه کسانی که نگران و جویای حالم بودند و برایم دعا کردند. از مردم ایران خواهش می کنم مراقب خود و عزیزانشان باشند و پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند. از مسئولین کشور هم می خواهم که هرچه سریع تر واکسن را به دست مردم برسانند تا انشالله ریشه این بیماری از ایران کنده شود.

تراکتور تا الان نتایج خوبی گرفته است

تراکتور در دور رفت از نظر من نتایج خوبی گرفته است. شاید بپرسید چرا؟ به این دلیل که اگر بخواهم این تیم را صادقانه با دیگر نماینده های کشورمان در این مسابقات مقایسه کنم در زمینه بازیکن واقعاً کیفیت بازیکن های پرسپولیس و استقلال حتی خود فولاد از تراکتور به مراتب بالاتر است. به نظر من دست کادر فنی تراکتور و در راس آن رسول خطیبی در رویارویی با حریفان پرمهره آسیایی بسته است.

بازیکنان جدید تراکتور فرصت هماهنگی کمی داشتند

اگر بخواهیم وارد جزئیات فنی شویم باید گفت که تراکتور در بحث مالکیت توپ نسبتاً خوب بوده است. البته باید این حفظ توپ در نیمه حریف صورت بگیرد تا میزان مفید بودن آن بیشتر باشد. هماهنگی که باید در یک تیم باشد، در تراکتور خیلی مشهود نیست. دلیل آن هم این است که بازیکنانی که در نیم فصل دوم جذب شدند فرصت کافی برای هماهنگ شدن با شرایط تیم را نداشتند و همین کار را کمی سخت کرده است.

یک پیشنهاد برای خطیبی دارم

 عدم هماهنگی که در موردش صحبت کردیم باعث شده تا تراکتور در فاز تهاجمی نتواند آن گونه که باید ایجاد موقعیت خوب داشته باشد. رسول خطیبی مربی باهوشی است اما من هم یک پیشنهاد به او دارم که سعی کند با استفاده از سرعت خوب بابایی و عباس زاده و پاس های خوب و عمقی نریمان جهان ، خط مقابله تیم را از یک سوم میانی تعیین کند تا از توانایی این بازیکنان نهایت استفاده را ببرد.

می توان به این تیم امیدوار بود

تراکتور در دور برگشت کار سختی دارد اما می توان به این تیم امیدوار بود. پیروزی در بازی امشب مقابل نماینده عراق می تواند یک اتفاق بسیار مهم در راه صعود تراکتور باشد. امیدوارم که امشب شاهد رقم خوردن اولین برد تراکتور در این دوره باشیم. بی شک با کسب اولین برد، به دست آوردن بردهای بعدی کار به مراتب آسان تری خواهد بود.

تگ ها


دسته یک محمد نصرتی