نصرتی: ترسی از رویارویی با طارمی و منشا نداریم

وبسایت رسمی برنامه نود -مدافع تیم نفت تهران که امیدوار است مقابل پرسپولیس به میدان برود، می گوید ترسی از مقابله با خط حمله سرخپوشان ندارد ......

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع تیم نفت تهران که امیدوار است مقابل پرسپولیس به میدان برود، می گوید ترسی از مقابله با خط حمله سرخپوشان ندارد.

به گزارش مدال به نقل از  وب سایت نود و به نقل از تسنیم، محمد نصرتی درباره وضعیت مصدومیتش، شرایط نفت تهران در آستانه دیدار روز پنجشنبه مقابل پرسپولیس و ... صحبت هایی انجام داده که در ادامه می خوانید:

* از مصدومیتت چه خبر؟
وضعیتم نسبت به گذشته بهتر شده است. از ناحیه همسترینگ مشکل دارم، اما روز گذشته به همراه بچه ها تمرین کردم. الان هم صبح ها فیزیوتراپی می کنم و امیدوارم که بتوانم به دیدار مقابل پرسپولیس برسم. هنوز چیزی مشخص نیست. امیدوارم به این بازی برسم، چون برایم خیلی مهم است. مقابل بهترین مهاجمان لیگ قرار می گیریم و ترسی هم از رویارویی با مهدی طارمی و منشا نداریم.

*نفت تهران شروع خیلی خوبی در لیگ برتر داشت. کسی فکر نمی کرد تیمی که به زحمت در سوپرجام شرکت کرد، چنین شروع خوبی در لیگ برتر داشته باشد.
تیم ما روز به روز بهتر می شود و به ثبات می رسد. بعد از آن اتفاقاتی که در ابتدای فصل رخ داد، بچه ها انگیزه زیادی دارند. مطمئن باشید تیم ما بهتر از این هم می شود. بازیکن ما الان به هماهنگی تاکتیکی نرسیده اند و شناخت کافی از یکدیگر ندارند. اگر بازیکنان و کادر فنی از یکدیگر شناخت پیدا کنند، عملکردمان بهتر هم می شود.

* پنجشنبه هفته جاری با پرسپولیس بازی دارید. نظرت در مورد این دیدار چیست؟
پرسپولیس با ثبات ترین تیم لیگ برتر است. آنها تیم خیلی خوب و منسجمی هستند و در دو هفته نخست نتایج خیلی خوبی گرفته اند. بازی خیلی سختی مقابل این تیم خواهیم داشت. امیدوارم بازی تماشاگرپنسدی از آب دربیاید.

* نفراتی در نفت حضور دارند که می توانند زیبایی این بازی را دو چندان کند. نفراتی مثل حمید درخشان، محسن بنگر و ... .
برای همه ما خیلی سخت است که مقابل پرسپولیس بازی کنیم، اما چاره ای نداریم. وقتی شما در یک تیم بازی می کنید، از آن خاطره دارید و عناوینی به دست می آورید، قطعاً سخت است که مقابلش بازی کنید. به هر حال این هم طبیعت فوتبال است.

* اگر به پرسپولیس گل بزنی، خوشحالی می کنی؟
نه، اصلاً. دوست ندارم حتی یک درصد هم دل هواداران پرسپولیس را بشکنم. من به پرسپولیس، تراکتورسازی و پاس عِرق خاصی دارم.

* راستی؛ توانستی طلبت را از گسترش فولاد بگیری؟
نه، آقای نصیرزاده (مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد) مرا در «بلاک لیست» تلفنش قرار داده. تا این لحظه به احترام آقای زنوزی (مالک باشگاه گسترش فولاد) که خیلی خوب و پرتلاش کار می کند، چیزی نگفته ام، اما این کارها اصلاً خوب نیست.

 

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال