Banner

نصرتی: حضور امثال استراماچونی به فوتبال ایران کمک می‌کند

محمد نصرتی سرمربی تیم فوتبال گل‌ریحان البرز پس از شکست برابر استقلال در بازی تدارکاتی در مورد شرایط این دیدار و عملکرد هر دو تیم صحبت کرد...

به گزارش مدال، محمد نصرتی بعد از شکست در بازی دوستانه مقابل استقلال گفت: بازی خوبی را شاهد بودیم. در نیمه اول بیشتر از بازیکنانی که کمتر فرصت بازی پیدا می‌کنند استفاده کردیم و در نیمه دوم از بازیکنان با تجربه‌ترمان بهره بردیم.

وی افزود: از باشگاه استقلال بابت دعوت به این بازی تشکر می‌کنم. بازی تاکتیکی و خوبی را شاهد بودیم و هر دو تیم به دنبال ارائه یک بازی خوب بودند.
نصرتی اظهار داشت: از مسئولان استقلال بابت آوردن استراماچونی به ایران تشکر می‌کنم. حضور امثال او به فوتبال ایران کمک می‌کنند تا در رده ملی و باشگاهی پیشرفت کنیم. استقلال هم امروز خوب بود و نمایش خوبی داشت.
بازیکن اسبق تیم ملی گفت: در صحبت با استراماچونی، برایش آرزو کردم که در ایران روزهای خوبی را پشت سر بگذارد و از ایران لذت ببرد.یک خاطره از بازی تیم ملی با تیم رم ایتالیا که قبل از جام جهانی ۲۰۰۶ بود، برای استراماچونی تعریف کردم چون استراماچونی کارش را در این باشگاه استارت زده بود. در کل برخورد گرم و دوستانه‌ای باهم داشتیم.

بیشتر بخوانید:

گل‌های استقلال در بازی دوستانه با گل ریحان/ ویدیو

تگ ها


استقلال گل ریحان البرز آندره آ استراماچونی محمد نصرتی لیگ برتر فوتبال ایران لیگ آزادگان بازی تدارکاتی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال