نصرتی: حضور پرسپولیس در فینال آسیا کار وزیر نبود

مدافع سابق تیم ملی و پرسپولیس مدعی است که باید به موفقیت‌های شاگردان یحیی گل محمدی احترام گذاشت و آنها با توجه به توانایی خود آن را به دست آورده‌اند....

به گزارش "ورزش سه"، محمد نصرتی مدافع سابق تیم ملی و پرسپولیس که اکنون به عنوان سرمربی پارس جنوبی کار را دنبال می‌کند، درباره برد شاگردان یحیی برابر مس رفسنجان می‌گوید: پرسپولیس یک گام بلند برای قهرمانی در این فصل برداشت. شما اگر به دنبال آن هستید که در لیگ قهرمان شوید باید در بازی خارج از خانه خود بتوانید نتیجه بگیرید. که خدا را شکر پرسپولیس در یک بازی خارج از خانه با توجه به شرایط چمن ورزشگاه و از طرفی نبود چند مهره کلیدی این تیم آن هم درحالی که سپاهان با تمامی بازیکنان خود از پس فولادی که چند بازیکن مصدوم داشت بر نیامد، توانست یک پیروزی ارزشمند در رفسنجان کسب کند و مسیر را برای قهرمانی خود هموار تر کرد.

وی با اشاره به شرایط این تیم در صدر جدول گفت: از حالا قهرمانی دست خود پرسپولیس است و آنها ۶ بازی حساس و فینال گونه در لیگ برتر دارد و هیچ حریفی را نباید دست کم بگیرد و بازیکنان باید به خوبی انگیزه خود را حفظ کنند تا بتوانند به قهرمانی برسند.


نصرتی درباره عملکرد مهاجمان پرسپولیس طی دیدارهای اخیر گفت: خوشبختانه پرسپولیس همانند نیم فصل نخست دیگر دغدغه مهاجم و گلزن ندارد و با حضور آل کثیر، مغانلو و عبدی خیال این تیم و هواداران بابت گلزنی راحت شده است و پرسپولیس دیگر دغدغه ای در خط حمله خود ندارد.

وی با اشاره به درخشش مهدی عبدی گفت: مهدی عبدی یک گل در کلاس جهانی زد و به او تبریک می‌گویم. درست از که عالیشاه پاس خوبی به عبدی داد اما او توپ را به زیبایی کنترل کرد و با یک ضربه زیبا دروازه مس را گشود. او به طور حتم آینده درخشانی دارد و باید بیش از این قدر خودش را بداند و تمرین و تمرکز بیشتر هم به خود هم هب پرسپولیس کمک کند.

نصرتی در واکنش به هجمه شکل گرفته علیه پرسپولیس گفت:  حرف همیشه هست. برخی می خواهند ضعف خود را پنهان کننده بهانه می‌آورند. پرسپولیس با نیمکت خالی تا فینال رفت آنجا هم وزیر و دولت حمایت کرد؟ به قول قدیمی ها در دروازه را می‌توان بست ولی دهن مردم را نه. بهتر از دوستان به جایی بهانه تراشی روی کار خود تمرکز کنند و به موفقیت برسند.

نصرتی درباره ماندن اسکوچیچ روی نیمکت تیم ملی نیز گفت: بهترین تصمیمی بود که می‌شد گرفت. به پاس زحماتی که ایشان در این مدت کشیده و نتیجه گرفته است کمترین حقش این بود که به کار خود ادامه دهد. از طرفی وقتی بازیکنان از عملکرد وی رضایت داشتند و با او رابطه خوبی دارند چرا باید سرمربی را عوض کنیم.

سرمربی پارس جنوبی در پایان در مورد وضعیت این تیم گفت: تمامی تیم های لیگ یکی باید به جوان ما احترام بگذارند و برای آنها کلاه از سر بردارند. نزدیک ۱۰ تا ۱۵ بازی است ما جوان های را بازی می‌دهیم که تنها ۱۹ تا ۲۰ سال دارند. ما با پنجره بسته و شرایطی که همه می‌دانند بهترین نتیجه را گرفتیم.

تگ ها


دسته یک پرسپولیس تهران محمد نصرتی