نصرتی: قرار نیست برای نفت مجانی بازی کنیم

مدافع تیم فوتبال نفت تهران گفت: اگر قرار است جلوی باشگاه های بدهکار گرفته شود این اتفاق در مورد همه تیم ها رخ دهد ......

مدافع تیم فوتبال نفت تهران گفت: اگر قرار است جلوی باشگاه های بدهکار گرفته شود این اتفاق در مورد همه تیم ها رخ دهد.

محمد نصرتی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره اینکه گفته می شد او خرید خوبی برای نفت نخواهد بود اما در هفته اول لیگ توانست گلزنی کند، اظهار داشت: قبل از هر چیز بگویم که من هنوز آن طور که باید آماده نیستم چرا که قبل از شروع فصل فقط 10 روز با تیم گسترش تمرین داشتم و بعد از آن این تیم راهی ترکیه شد و من به خاطر بدهی مالیاتی نتوانستم از کشور خارج شوم. هر چند اعتقادم این است این موضوع بهانه ای شد تا گسترشی ها با من قطع همکاری کنند. البته من قراردادی هم با این باشگاه نبسته بودم و هر چه بود تمام شد.

وی افزود: برای اینکه نفت را در لیگ همراهی کنم فقط دو، سه جلسه با این تیم تمرین کردم و قبل از آن تمرینات اختصاصی داشتم. در کل نیاز به 20 روز زمان دارم تا شرایطم ایده ال شود. نه من بلکه خیلی از بازیکنان نفت هم برای شروع لیگ بدنسازی نداشتند جز بازیکنانی که زیر نظر علی کریمی بدنسازی کرده بودند. فکر کنم بعد از هفته پنجم که وقفه ای در لیگ بوجود می آید فرصت خوبی است تا تیم ما توان بدنی خود را بالا ببرد.

مدافع نفت تهران با اشاره به اتفاقات عجیب و غریبی که قبل از بازی تیمش مقابل سپیدرود رخ داد، تصریح کرد: واقعا برخی وقت ها اتفاقاتی در فوتبال ایران رخ می دهد که باید در کتاب گینس ثبت شود. روز بازی با سپیدرود هر اتفاقی که حدس بزنید در اطراف تیم ما رخ داد. راستش خودمان هم دیگر نا امید شده بودیم که بازی مان برگزار خواهد شد اما به هر شکلی که بود و با تلاش سرپرست باشگاه در نهایت قرارداد های مان را ثبت کرده و مستقیم راهی ورزشگاه تختی شدیم. فکر کنم شما هم تا به حال نشنیده باشید که چند بازیکن بعد از ثبت قرارداد با یک تیم مستقیم وارد زمین مسابقه شود. به هر حال این هم یکی دیگر از اتفاقات جالب و بی نظیر فوتبال ایران بود که رخ داد.

نصرتی در پاسخ به این سوال نمی ترسد باشگاه نفت پولش را بدهید و آیا همبازیانش قرار است مجانی برای این تیم بازی کنند؟ عنوان کرد: چه کسی گفته ما قرار است مجانی برای نفت بازی کنیم؟! باشگاه با همه ما قرارداد بسته و انشالله به تعهداتش نیز عمل خواهد کرد. البته فرق قرارداد های این فصل ما با دو فصل پیش این است که مبلغ قرارداد های ما پایین تر است و باشگاه از پس آن بر خواهد آمد.

وی در مورد اینکه چرا باید باشگاه های بدهکار در لیگ شرکت کنند؟ یادآور شد: من هم با این نظر موافقم اما اگر قرار است این قانون اجرا شود باید برای همه باشگاه های لیگ برتری اجرا شود و نه فقط تیم نفت. خود من الال از دو باشگاه قبلی خود مبالغ زیادی طلبکارم و هنوز به پول خود نرسیده ام. امیدوارم روزی را در فوتبال ایران ببینم که هیچ باشگاهی به بازیکن و کلا عوامل خود بدهکار نباشد.

مدافع نفت درخصوص اینکه تیمش با این نفرات می تواند نماینده شایسته ای برای ایران در لیگ قهرمانان آسیا باشد؟ عنوان کرد: باید به تیم ما فرصت داد تا به هماهنگی لازم برسد و بازیکنان هم توان بدنی خود را بالا ببرند. تنها مشکل ما در حال حاضر این دو عامل است. از نظر بازیکن کمبود زیادی نداریم و با جذب یکی دو بازیکن خوب برای حضور موفق در لیگ قهرمانان آسیا کامل خواهیم شد. جوانان آینده دار خوبی در تیم مان هستند که حرف های زیادی در آینده برای گفتن خواهند داشت.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال