نصیحت منصوریان پس از سوال درباره استقلال و استراماچونی

سرمربی ذوب‌آهن گفت: من ترسی برای استفاده از بازیکنان جوان ندارم و در تمرینات کارمان را طوری برنامه‌ریزی کرده‌ایم که این بازیکنان را در کنار باتجربه‌ها بازی دهیم....

به گزارش مدال، علیرضا منصوریان در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل گل‌گهر اظهار داشت: زمین واقعاً بی‌کیفیت بود و فکر نمی‌کردیم با این زمین روبه‌رو شویم. این زمین هم به ما ضربه زد و هم به تیم آقای جلالی و اگر این زمین ورزشگاه گل‌گهر درست نشود این تیم ضربه خواهد خورد.

وی ادامه داد: در نیمه اول دو تیم شرایطی دقیقا مشابه داشتند ولی در نیمه دوم جریان بازی را ما توانستیم عوض کنیم. با غروب خورشید شبنم روی زمین نشست و ما در آن وضعیت خوب کار کردیم و باید بابت این عملکرد به بازیکنانم تبریک بگویم و اعلام کنم که از آنها راضی هستم. همچنین باید از بزرگترهای تیم قاسم حدادی‌فر، محمدرضا خلعتبری و حمید بوحمدان تشکر کنم که جانانه در این بازی کار کردند اما شکل بازی به نحوی بود که اینها مقداری عقب می‌نشستند. من به اجبار گفتم که باید ریتم بازی مالکانه را برداریم و ما می‌توانستیم در این بازی در دو ضربه ایستگاهی به گل برسیم که میلاد فراهانی عکس‌العمل‌های فوق‌العاده‌ای از خود به نمایش گذاشت.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن با انتقاد از زمین ورزشگاه امام علی(ع) تصریح کرد: با توجه به اینکه تیم‌های جلالی فنی کار می‌کنند اگر این زمین خوب باشد گل‌گهر تیم خوبی خواهد بود. این تیم بسیار جاندار بازی می‌کند هر چند که ما در اواخر بازی بدشانس بودیم و می‌توانستیم دروازه این تیم را باز کنیم. در مجموع بازیکنانم همه تلاش‌شان را کردند و به همه آنها خسته نباشید می‌گویم. همچنین به هواداران گل‌گهر که خیلی جنتلمن تیم‌شان را تشویق می‌کردند و فکر می‌کنم با این وضعیت می‌توانند تیم‌شان را در لیگ برتر حفظ کنند.

منصوریان درباره اینکه در سال‌های گذشته همیشه به حضور بازیکنان جوان در تیم اهمیت می‌داده خاطرنشان کرد: درباره بازیکنان جوان اعتقاد دارم که وقتی به آنها بازی می‌دهید دو هدف را دنبال می‌کنید اول اینکه آنها تبدیل به سرمایه‌های باشگاه می‌شوند و دوم اینکه به تیم ملی کمک می‌شود. گل‌گهر نیز بازیکنان جوان خوبی دارد. من ترسی برای استفاده از بازیکنان جوان ندارم و در تمرینات کارمان را طوری برنامه‌ریزی کرده‌ایم که این بازیکنان را در کنار باتجربه‌ها بازی دهیم. امروز ما 6،7 بازیکن زیر 23 سال و حتی بازیکن زیر 17 سال هم داشتیم. فکر می‌کنم اگر تیم مخلوطی از بازیکنان جوان و باتجربه باشد وضعیت خوبی خواهد داشت چرا که در این صورت ما می‌توانیم به جوانان انگیزه دهیم که آنها دو برابر باتجربه‌ها در زمین فعالیت کنند. از عملکرد بازیکنان راضی هستم اما امروز ما باید روی نقطه کرنر به گل می‌رسیدیم و از این موضوع ناراحت هستم. سه بار شانس گلزنی داشتیم اما به گل نرسیدیم.

وی درباره داوری این دیدار و اینکه گل‌گهری‌ها اعتقاد داشتند پنالتی آنها دیده نشده است، عنوان کرد: همیشه صحبت‌های من چه در باختها و چه در بردها درباره داوری مثبت بوده است. اعتقاد دارم داور بازی امروز کیفیت فوق‌العاده بالایی داشت. زمانی که دانیال اسماعیلی‌فر به بازیکن حریف برخورد کرد من از راه دور تشخیصم غیرعمد بود ولی اگر قوانین آن صحنه را پنالتی می‌داند باید کارشناسان داوری نظر دهند. هرچند در دقیقه 90 نیز صحنه‌ای بود که اگر در داخل محوطه رخ داده باید پنالتی گرفته می‌‌شد و اگر در خارج محوطه بود بازهم با ضربه آزاد ما شانس خوبی برای موقعیت داشتیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره حواشی این روزهای باشگاه استقلال و عدم حضور آندرا استراماچونی خاطرنشان کرد: اعتقاد دارم هر کس باید سکان هدایت تیم خودش را داشته باشد و درباره تیم خودش صحبت کند ولی یک نصیحت می‌کند و آن این است که هر کس لباس این باشگاه را پوشیده به بهانه تعصب نظرات کارشناسی ندهد؛ به طور مثال اگر الان گل‌گهر در بحران باشد نباید همه کارشناسی کنند. اگر این را یاد بگیریم چه موقع حرف بزنیم و چه موقع سکوت کنیم مشکلات بهتر حل می‌شود. من از بزرگترها یاد گرفتم که همیشه کارشناسی و دخالت نکنند.

منصوریان در واکنش به اینکه استراماچونی اعلام کرده که دیگر مربی استقلال نیست واکنش نشان داد: اجازه دهید به بازی گل‌گهر رسیدگی کنیم.

اخبار مرتبط:

گل‌گهر 0 ذوب‌آهن 0 ؛ وعده منصوریان محقق نشد

تگ ها


نشست خبری علیرضا منصوریان نشست خبری منصوریان منصوریان ذوب آهن ذوب آهن گل گهر گل گهر ذوب آهن گل گهر ذوب آهن گل گهر-ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال