نصیرزاده: حضور بازیکنان در هیات فوتبال غیرقانونی است

بازیکنان تیم های تهرانی طبق یک رسم معمول ، امسال هم بعد از عقد قراداد با باشگاه ها ، به هیات فوتبال تهران رفته و قراردادشان را ثبت کردند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هوشنگ نصیرزاده کارشناس حقوقی فوتبال اما می گوید رفتن بازیکنان به هیات فوتبال برای ثبت قرارداد یک کار غیرقانونی است:" اصلا نیازی به این کار نیست. متاسفانه افرادی در هیات فوتبال می خواهند براساس همان رویه های گذشته عمل کنند."


نصیرزاده در ادامه گفت:" این موضوع هیچوقت قاعده مند نبوده اما از دو فصل پیش مصوبه هیات رئیسه فدراسیون این بود که حضور افراد در هیات های فوتبال و انگشت زدن در دفاتر دیگر انجام نشود. این اتفاق در همه هیات ها افتاد اما تنها هیاتی در کشور که از این قانون پیروی نمی کند هیات فوتبال تهران است."


او اضافه کرد:" حضور برخی بازیکنان تیم های تهرانی در هیات فوتبال نشان می دهد یا هیات فوتبال تهران قانون را نمی داند یا می داند و آن را نادیده می گیرد. اصلا ضرورتی ندارد یک کار مبتدیانه و غیرحرفه ای انجام شود. بازهم تاکید می کنم اصلا حضور در هیات فوتبال و انگشت زدن در دفاتر ضرورتی ندارد. من فکر می کنم از قدیم چون این کار برای عکس گرفتن انجام می شده کماکان همین روند ادامه دارد و بیشتر هدف برخی از اعضای هیات به نظر گرفتن عکس با بازیکنان و چهره های مطرح فوتبال است. "

بیشتر ببینید:

عجیب ترین قوانین در ادوار لیگ برتر ایران

مشکلات قانون عدم ورود خارجی ها به لیگ برتر/ ویدیو

 

 

تگ ها


هوشنگ نصیرزاده فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال