نصیرزاده: زنوزی از عملکردم رضایت داشت

مدیرعامل مستعفی ماشین‌سازی دلایل جدایی خود از باشگاه را تشریح کرده است....

هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل سابق ماشین سازی تبریز از دلایل استعفای خود گفته است.
به گزارش مدال، هوشنگ نصیرزاده عصر روز گذشته استعفای خود را تقدیم هئیت مدیره باشگاه ماشین سازی کرده و از مدیریت این باشگاه تبریزی کناره گیری کرد. گفتگویی با وی داشتیم تا دلایل این کناره گیری را روشن شود که در ادامه می خوانید.

مشکلات خانوادگی مجبورم کرد در تهران ساکن شوم
من در چند ماه گذشته با مشکل خانوادگی روبرو شدم و بایستی محل سکونتم را به تهران انتقال میدادم ولی با توجه به اینکه در اوج حساسیت لیگ برتر بودیم تصمیم گرفتم که تا پایان فصل منتظر بمانم و اکنون با پایان این فصل تصمیم گرفتم کناره گیری خود را در فضایی کاملا دوستانه اعلام کنم.

زنوزی بر ماندم تاکید داشتند
اینکه گفته می شود با زنوزی به اختلاف خورده ام کذب است و من قبل از اعلام تصمیم خود با زنوزی صحبت کردم و ایشان تاکید داشتند که از تصمیم خود صرف نظر کنم ولی با گفتن دلایل و مشکلات خود به ایشان، متقاعد شدند که بایستی در تهران ساکن شوم و ممنونم که به عملکردم بها داده و خواستار ادامه فعالیتم بودند.

ماشین سازی حتی یک چک هم بیرون ندارد
بنده از گسترش فولاد زیر نظر زنوزی فعالیت خود را آغاز کردم و بعدا این تیم به ماشین سازی تغییر نام پیدا کرد و در ابتدای حضورم این باشگاه 84 چک در بیرون داشت که همه آنها به باشگاه برگشت داده شد و اکنون که این تیم را تحویل داده ام حتی یک چک هم در بیرون ندارد و حساب و کتاب آن صاف است.

بودن کنار زنوزی کلاس درس بود
زنوزی مرد شریف و بزرگی هستند و مدیری قابل که من چیز های زیادی از ایشان یاد گرفتم و همیشه از ایشان بعنوان یک مدیر شریف و موفق یاد خواهم کرد و در آینده نیز اگر فرصت مناسبی برای همکاری باشد از آن استقبال خواهم کرد و در کل کنار زنوزی بودن برایم یک کلاس درس بود.

ماشین سازی پرهوادار و قابل احترام است
ماشین سازی برغم اینکه تماشاگر کمی در استادیوم داشت ولی هواداران زیادی دارد و تیمی قابل احترام است و به حمایت های زنوزی دارای تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری است که بعنوان یکی از معدود باشگاه های حرفه ای ایران مطرح است و امیدوارم در فصل جدید نیز به جایگاه بهتری دست یابد.

اخبار مرتبط:
دو انتصاب در باشگاه تراکتورسازی ​
اتفاق تلخ برای مدیرعامل تراکتورسازی

تگ ها


هوشنگ نصیرزاده کناره گیری نصیرزاده زنوزی تراکتورسازی ماشین سازی ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال