نصیرزاده: سپیدرود در حال حاضر خطرناکتر از یک تیم معمولی است

مدیرعامل گسترش فولاد در مورد شرایط این باشگاه و دیدار هفته سوم با سپیدرود صحبت کرد ......

مدیرعامل گسترش فولاد در مورد شرایط این باشگاه و دیدار هفته سوم با سپیدرود صحبت کرد.

به گزارش مدال به نقل از ایلنا: هوشنگ نصیرزاده  در خصوص آخرین وضعیت تغییر نام گسترش فولاد اظهار داشت: مراحل تغییر نام در کمیسیون ماده 5 انجام شده و به تصویب رسید و پروانه فعالیت باشگاه با نام جدید ماشین‌سازی شهریار تبریز صادر شده است. مراحل تغییر نام در سازمان لیگ هم انجام شده و به احتمال زیاد تا امروز اعمال می‌شود.
وی افزود: موضوع تغییر نام باشگاه مربوط به کمیسیون ماده 5 است و در هیات فوتبال استان‌ها مورد تایید قرار می‌گیرد و در وظایف سازمان لیگ نیست. نمی‌دانم چرا سازمان لیگ در مورد این موضوع مقاومت نشان می‌دهد و باعث می‌شود کارها دیرتر انجام شوم.
مدیرعامل گسترش‌فولاد در مورد وضعیت باشگاه با نام جدید و ادامه داشتن مشکل مالکیت آن گفت: در حال حاضر هیات مدیره باشگاه به طور کامل تغییر کرده و هیچ عضوی که نسبتی با زنوزی داشته باشد حضور ندارد. بحث مالکیت هم هیچ منع قانونی ندارد و اینکه منبغ تغذیه دو باشگاه یکی باشد چیزیست که در استقلال - پرسپولیس و تراکتورسازی فصل گذشته هم شاهد بودیم که از یک اسپانسر بهره می‌بردند و مشکل قانونی ندارد.
نصیرزاده در مورد دیدار این هفته مقابل سپیدرود و اوضاع آشفته این تیم گفت: من قبول ندارم که با توجه به اوضاع سپیدرود کار راحتی مقابل آنها داریم و اوضاع آنها نه تنها آشفته نیست که حتی به نظرم با توجه به شرایطی که دارند خطرناکتر از یک تیم عادی هستند و ممکن است نتیجه‌ای بگیرند که کسی انتظارش را ندارد و برای همین باید حواسمان جمع باشد.
وی در مورد وضعیت کوروش ملکی، گلر سپیدرود هم خاطرنشان کرد: ما هم به خود ملکی و هم به باشگاه سپیدورد گفتیم که مشکل قرارداد این بازیکن را برطرف کنند ولی پاسخ ما را ندادند. فسخ قرارداد ملکی با ما غیرقانونی بوده و به کمیته تعیین وضعیت شکایت کردیم و وضعیت این بازیکن و همینطور داریوش شجاعیان بررسی می‌شود و به زودی نتیجه آن اعلام خواهد شد.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال