نصیرزاده: هرکس درمورد دربی تبریز شائبه دارد بعد از بازی تماس بگیرد

مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی گفت: درحال حاضر به جرات می‌گویم تراکتوسازی پرتماشاگرترین تیم فوتبال جهان در بازی‌های خانگی است....

مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی گفت: درحال حاضر به جرات می‌گویم تراکتوسازی پرتماشاگرترین تیم فوتبال جهان در بازی‌های خانگی است.

به گزارش مدال،هوشنگ نصیرزاده درباره دربی تبریز گفت: با توجه به اینکه در این فصل حتی نسبت به فصل گذشته هواداران زیادی در بازی‌های خانگی تراکتورسازی در ورزشگاه حضور پیدا می‌کنند شورای تامین استان با برگزاری دربی تبریز در ورزشگاه بنیان دیزل مخالفت کرده است واگرنه ما خودمان دوست داریم در ورزشگاه اختصاصی‌مان به مصاف تراکتورسازی برویم ضمن اینکه وقتی علاقه‌مندان به 2 تیم برای دیدن بازی به ورزشگاه می‌آیند مسئولان به دلیل گنجایش کم ورزشگاه نمی‌توانند مانع حضور آنها شوند. درحال حاضر به جرات می‌گویم تراکتوسازی پرتماشاگرترین تیم فوتبال جهان در بازی‌های خانگی است. ضمن اینکه فتاحی، مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ هم به مسئولان 2 باشگاه اعلام کرده که دربی تبریز باید در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز برگزار شود.

نصیرزاده درباره اینکه شخصا برای برد ماشین‌سازی در دربی تبریز پاداش ویژه‌ای درنظر گرفته و این درحالی است که در اصل مالکیت این 2 باشگاه به یک فرد بر می‌گردد و همین موضوع شائبه از پیش برنده بودن تراکتورسازی در این بازی را بیشتر می‌کند، تصریح کرد: ما برای برد در همه بازی‌ها پاداش تعیین می‌کنیم و بازی با تراکتورسازی هم از این قائده مستثنی نیست. تراکتورسازی در حال حاضر یکی از بهترین و آماده‌ترین تیم‌های حاضر فوتبال ایران است و بهتر است کسی در مورد دربی تبریز پیش‌داوری و قضاوت نکند. هرکسی درباره دربی تبریز شائبه دارد بعد از بازی با من تماس بگیرد.