نصیری: تیم ما هم یک مهندس دارد

مدافع جوان مس زننده یکی از سه گل دیدار با شهر خودرو بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مجید نصیری در مورد پیروزی سه بر یک مس رفسنجان در دیدار با شهر خودرو در هفته هفدهم از رقابت های لیگ برتر به خبرنگار ما گفت: به تمام مجموعه مس خسته نباشید می گویم. خدا را شکر توانستیم دست پر و با امتیاز کامل از مشهد برگردیم، به خوبی بازی را پشت سر گذاشتیم و یک نتیجه شیرین گرفتیم. تمرینات خوبی را انجام داده بودیم و نتیجه اش را هم دیدیم.
او که یکی از گل‌های تیمش را در این دیدار به ثمر رساند ادامه داد: با تلاش تمام بچه‌های تیم توانستم آن این گل را به ثمر برسانم. آقا محسن پاس خیلی خوبی داد، او مهندس تیم ما است و در این گونه پاس دادن ها تبحر دارد. خوشحالم که به عنوان یک مدافع دومین گلم را برای تیم خوب مس به ثمر رساندم و ان شاالله علاوه بر انجام وظایف دفاعی بتوانم گلزنی هم بکنم.
این بازیکن در مورد مدعی بودن مس رفسنجان گفت: مجموعه مس بسیار بزرگ،حرفه ای و آینده دار است. خدا را شکر با نتایجی که می گیریم جواب زحمات اعضای مجموعه را دادیم و انشالله از این به بعد هم همین طور باشد زیرا ما لایق مدعی بودن هستیم.
نصیری در پایان در مورد دیدار با فولاد و همچنین تقابل با بازیکن خطرناک این تیم یعنی شیمبا  افزود: هفته بعد بازی بزرگ و مهمی داریم، تیم فولاد بسیار قابل احترام است. امیدوارم بتوانیم نتیجه مطلوب بگیریم. در مورد شیمبا هم باید بگویم او یک مهاجم فرصت طلب است و ما باید حواسمان را جمع کنیم. قطعاً کادرفنی و آقای ربیعی تدبیر خاصی برای این بازی دارند.

 

تگ ها


فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال