نصیری: مشکلی با کادرفنی تیم ملی ندارم

مدعی وزن ۶۵ کیلوگرم کشتی آزاد گفت: من هیچ مشکلی با کادرفنی تیم ملی ندارم و شرایطم نسبتا خوب است، کشتی گیرم و همیشه کار خودم را انجام می‌دهم....

وی که در این سال‌ها چند باری تصمیم گرفت دیگر کشتی نگیرد، تاکید کرد: من هم شرایط طوری شده که می‌روم و می‌آیم. سال گذشته بعد از مسائلی که در جام تختی پیش آمد دلسرد شدم، نمی‌خواستم کار را دیگر ادامه دهم که دیدم وضعیت متفاوت شده و قرار است برای سال بعد شرایط متفاوتی را به لحاظ انتخابی تیم ملی داشته باشیم. کشتی قانونمند شده، امیدوارم همان حرف‌ها عملی شود چون انتخابی قانونمند هم به نفع کشتی است و هم کشتی گیر. خصوصا برای بچه‌هایی که کلی در استان خود زحمت می‌کشند تا به تیم ملی برسند. ملی‌پوش شدن مزد زحمات آنهاست. بعد هم هر کشتی گیری هم برای افتخار فردی خودش و هم برای کشورش، به دنبال کسب مدال است. تلاش می کند که این اتفاق رخ دهد.

این کشتی‌گیر زنجانی و عضو تیم ملی کشتی آزاد در المپیک ریو اضافه کرد: حق کشتی گیر را باید بدهند. ان شاءالله که این اتفاق رخ دهد. من هیچ مشکلی با کادرفنی تیم ملی ندارم، شرایطم نسبتا خوب است. کشتی گیرم و همیشه کار خودم را انجام می‌دهم.

نصیری با اشاره به اینکه برای شرکت در لیگ برتر با ایران مال قرارداد بسته، گفت: جا دارد از این باشگاه که سالها است از کشتی حمایت می‌کند، تشکر کنم، آنها چند سال است که دست کشتی گیران را می‌گیرند، آنهم ورزشکارانی که بیشترشان درآمد خاصی ندارند. امیدوارم اسپانسرها سمت کشتی بیایند و لیگ پررونقی داشته باشیم.

تگ ها


کشتی آزاد میثم نصیری