نظرسنجی؛ ایران- هنگ کنگ را پیش‌بینی کنید

انتظار می رود تیم ملی فوتبال در دیدار با هنگ کنگ یک برد دلچسب توام با تفاضل گل را به دست بیاورد....

به گزارش "ورزش سه"، تا چند ساعت دیگر رقابت های دشوار تیم ملی فوتبال برای رسیدن به دور دوم مقدماتی جام جهانی آغاز می شود و ملی پوشان ایران بعد از مدت ها دوری از مسابقات رسمی مقابل هنگ کنگ به میدان می روند.


تیم ملی در شرایطی بازی هایش را مقابل بحرین انجام می دهد که در دور رفت مسابقات همه بازی ها را میهمان بود و ظلم بزرگ کنفدراسیون فوتبال آسیا به ایران وقتی بود که میزبانی دور برگشت را از کشورمان گرفت و به بحرین اعطا کرد. با این حال دراگان اسکوچیچ و شاگردانش انگیزه زیادی دارند تا در ۴ مسابقه باقیمانده از این مرحله نهایت امتیاز را کسب کنند و ضمن صعود به دور بعد با دست پر به ایران برگردند.


طبق برنامه از پیش تعیین شده اولین بازی دور برگشت ایران مقابل هنگ کنگ خواهد بود؛ تیمی که در دور رفت در خانه خودش دو بر صفر از ایران شکست خورده و حالا شاگردان اسکوچیچ انگیزه زیادی برای کسب دومین ۳ امتیاز مقابل آن دارند.


حریف ایران در بازی عصر پنجشنبه به علت سیاست های این کشور برای مقابله با ویروس کرونا اردو یا بازی دوستانه خاصی در ماه های گذشته نداشته و کادرفنی تیم ملی نتوانسته اطلاعات زیادی از این تیم به دست آورد. تنها پیروزی هنگ کنگ در مرحله اول مقدماتی جام جهانی به شکست دادن کامبوج مربوط می‌شود. البته آن‌ها در دور رفت کار بزرگی کردند و یک تساوی از بحرین گرفتند.


با توجه به اینکه این مسابقات دارای سهمیه حضور در جام ملت‌های آسیا است، هنگ کنگ نیم‌نگاهی به این قضیه دارد و به همین خاطر بازیکنان این تیم برای مصاف با ایران نیز انگیزه زیادی دارند.


با همه این احوال تیم ملی عزمش را جزم کرده تا گام اول را در بحرین محکم بردارد و با کسب ۳ امتیاز دیگر جمع امتیازاتش را به ۹ برساند و برای صعود به دور بعد امیدوارانه تر کار را دنبال کند.


اگرچه انتظار و پیش بینی اکثر ایرانی ها یک برد دلچسب و شیرین مقابل هنگ کنگ است،اما از شما مخاطبان عزیز "ورزش سه" درخواست داریم به پیش بینی بازی ای که امشب از ساعت ۱۹ در ورزشگاه المحرق برگزار می شود، بپردازید.


شما می توانید پیش بینی خود از بازی ایران و هنگ کنگ را در بخش کامنت های همین مطلب بیان کنید تا منتشر شود.

تگ ها


تیم ملی ایران هنگ کنگ