نظرسنجی: با تصمیم مجیدی در برخورد با دو ستاره موافقید؟

قصه محمد دانشگر و فرشید باقری با استقلال زودتر از آنچه که تصور می شد به پایان رسید و این ۲بازیکن از این پس در ترکیب تیمشان غایب خواهند بود....

به گزارش "ورزش سه"، دیدار استقلال و پیکان بیش از آنچه تصور می شد برای آبی پوشان حاشیه در پی داشت. در اواسط نیمه دوم و پس از مصدومیتی که دانشگر به آن دچار شد، این بازیکن روی زمین افتاد و جایش را به غلامی داد. تصاویری که از دانشگر بر روی نیمکت استقلال مخابره می شد، نشان از مصدومیت جدی این بازیکن داشت که در پایان بازی نیز با کمک کادر پزشکی ورزشگاه را ترک کرد.


گویا پس از آنکه اتوبوس استقلالی ها استادیوم آزادی را ترک می کند، دانشگر، چشمی و مددجباری تدارکات تیم را جا می‌گذارد و همین مسئله باعث عصبانیت مدافع استقلال و انتشار استوری شبانه و اهل کوفه خطاب دادن اشخاص نامعلومی شده است که همین مسئله موجب شد مجیدی او را از تیم اخراج کند.


دانشگر که سبحان ضرغامی طراح ورزش سه  نام خانوادگی او را دستمایه آخرین طرح خود کرده است ؛ حالا عامل یک تنش بی وقت و غیر لازم در اردوی آبی‌هاست اما تجربیات مشابه در سایر باشگاه‌ها نشان داده با هر کیفیتی بازیکن را نباید بر  انضباط تیمی ارجح دانست. چه او و چه بازیکنان دیگری که ممکن است با رفتار غیرحرفه‌ای جو تیم را به هم بریزند.


ماجرای عصبانیت مجیدی از شاگردانش اما به دانشگر ختم نشد و عصر امروز خبر رسید که سرمربی آبی ها فرشید باقری را نیز از تیمش کنار گذاشته است. باقری شب گذشته به نیمکت نشینی در استاقلال اعتراض کرده و همین مساله باعث شده تا او با صالح مصطفوی مربی آبی ها دچار درگیری لفظی شود و وقتی موضوع به گوش مجیدی می‌رسد تصمیم به کنار گذاشتن باقری از تیم می‌گیرد.


در این پست نظراتتان را در خصوص تصمیم فرهاد مجیدی مبنی بر اخراج دانشگر و باقری بیان کنید تا در سریعترین زمان ممکن به نمایش دربیاید.

تگ ها


استقلال تهران محمد دانشگر فرشید باقری